Wpis z mikrobloga

@Wielki_Szu_internetow: najdziksza cześć Azji południowo wschodniej i najmniej rozwinięta, wiem patrząc na Kambodże trudno sobie to wyobrazić ale tak jest :) W zasadzie masz jedno duże miasto Wientian z 650k ludzi, jedno mniejsze ze 100k a do tego pare małych i urokliwych miasteczek po 15-50k ludzi i to tyle.... w sumie to poza stolica ludzie żyją za 1500 usd na rok więc bida na całego do tego ten mikroklimat... lato i
to poza stolica ludzie żyją za 1500 usd na rok więc bida na całego do tego ten mikroklimat... lato i tylko 30oc wydaje się dużo ale to o 10 mniej niż na około... bo wszędzie całkiem wysokie góry...


@ZlyMarcin: Dobrze radzisz kolego. Trzeba mieć takie aspekty na uwadze albo pokochać wady i zalety albo się nie przeprowadzać tam. A na pewno sugerować się jakimiś przebitkami z Internetu.
Tak jak ja uwielbiam
@Sefton: Też tam sobie popływałem i na dole na kaskadach i na górze powyżej stopnia wodospadu Kuang Si i zgodzę się z Tobą, że trza uważać bo dno bywa bardzo nierówne i ostre.
@ZlyMarcin: Z klimatem Filipin odpowiem ci zależy gdzie.
Tam gdzie Damian z ucieczki do raju mieszka Bohol. Środkowe filipiny - super pomysł na jakiś wypad turystyczny ale środkowe Filipiny nawiedzane są często przez tajfuny i
Tam gdzie ja reguralnie wizytuje południowe filipiny wyspa mindanao jest zupełnie inaczej. Jak popada to raz konkretnie przez godzinkę a potem słońce wychodzi.
Jednak Mindanao nie jest miejscem popularnym dla turystów z racji separastycznych islamskich ugrupowań.