Wpis z mikrobloga

@Nomen_Omen: ciężko wytłumaczyć dlaczego takie osoby zachwycają się taka patologia,być może im to imponuje.Pamietam jak kiedyś trafiłem na jakiś film sexmasterki gdzie pokazywała test ciążowy,wysyp komentarzy mnie przeraził.Wiekszosc typu jesteś taka cudowna,będziesz wspaniała matka,zazdroszczę temu dziecku takiej matki,nie jedno dziecko chciałoby się wychować w takim domu itd. Napewno dziecko będzie dumne jak dorośnie i zobaczy co matka wyprawiała kiedyś w internecie i jak się dowie że matka kiedyś robiła najlepsze lody
@Fandolores: Co tu wielkiego do rozumowania. Pasożyty społeczne i #!$%@? pokazują, że nie trzeba pracować by kosić dobrą pęge, to inne pasożyty i #!$%@? to wspierają, aby te patologie umocnić społecznie, zlikwidować ostracyzm i samemu się #!$%@?ć bez psychicznych hamulców.
ciężko wytłumaczyć dlaczego takie osoby zachwycają się taka patologia,być może im to imponuje.


@Fandolores: ja mysle ze to dlatego ze przypomina im to ich wlasny rodzinny dom gdzie "byla bieda, brudno, ale wszyscy byli razem". takie osoby siedza sobie gdzies za granica, ciezko im sie tam odnalezc wiec tesknia do swojego rodzinnego domu i ogladaja tucznika ktory daje im namiastke