Wpis z mikrobloga

Pedofil został skazany, nikt nic nie ukrywał. Dane pokrzywdzonych zostały utajnione przez sąd ze względu na ich dobro. PiS po roku przekazując je do wiadomości publicznej, zrobił sobie z tych dzieci środek do medialnej nagonki na PO. Żeby w nagłówkach mogło być "PO" I "pedofilia" w jednym zdaniem.
Skutkiem tej nagonki, jest śmierć chłopaka (ofiary pedofila), który tego nie wytrzymał.
Oskarek już skasował poniższy wpis z grudnia.

#bekazpisu #polityka
Jabby - Pedofil został skazany, nikt nic nie ukrywał. Dane pokrzywdzonych zostały uta...

źródło: IMG_20230304_114219

Pobierz
  • 12
@Jabby: Ku^wa, w jakim ja świecie żyję? Niech już jakaś pie^dolona asteroida walnie w Ziemię.

Gdyby moje dziecko było ofiarą pedofila to ostatnią rzeczą byłoby robienie z tego sprawy medialnej. Ba, priorytetem jest wyjście takiej osoby z traumy i wątpię by pomogło w tym wszechobecne trąbienie, że mój syn/moja córka doznali takiej tragedii. Dziecko musi się najpierw poczuć pewne, co czasami trwa latami i o ile mi wiadomo przedewszystkim należy ofiarze
@Jabby: już pomijam kompas moralny, ale czysto patrząc na jego własny interes on sobie sam strzela w stopy, przecież jak Kaczka się przekręci to w PiSie wybuchnie wojna domowa i każdy będzie miał wysrane na jego "zasługi" za to druga strona mu wszystko zapamięta, a przed typem jeszcze troche życia zostało.
druga strona mu wszystko zapamięta


@MatPL1122: Udowodniono na przestrzeni ostatnich 35 lat, że politycy doznają zbiorowej amnezji w przypadku dojścia do władzy, jeżeli chodzi o występki poprzedniej ekipy rządzącej. Tak będzie i tym razem. Trzeba kuć żelazo póki można zbić na tym kapitał polityczny.
@j3sion: tylko, że na przestrzeni 35 lat wytworzyła się pamięć internetu i o ile w polsce jeszcze z 10 lat temu to większość powiedzianych rzeczy szła trochę w niebyt i wracała raczej w formie komentarzy lub jakiś archiwów medialnych, tak teraz każdy wypomni Ci wszystko