Wpis z mikrobloga

Cześć, dziś mi się ewidentnie nic nie chce, ale czwartek więc musi być #biznesinfo #biznes #firma #startup czyli info o dotacjach, szkoleniach, startupach Jeśli cenisz moją pracę- wesprzyj mnie na patronie- dodatkowe linki i newsletter LINK DO BLOGA

Na początek trochę eksportu: branża art. dla dzieci Zapraszamy polskich przedsiębiorców do wzięcia udziału w polskim stoisku podczas targów Lapsimessut 2023 w Helsinkach (Messukeskus, Messuaukio 1, 00520 Helsinki, Finlandia), w dniach 14˗16 kwietnia 2023 r.

Budowlane Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do współtworzenia stoiska promocyjnego na Międzynarodowych Targach Caucasus Build 2023. Wydarzenie obędzie się w dniach 28-30 kwietnia 2023 r. w Tbilisi.

Dla automatyki, robotyki: Włoski startup nawiążę współpracę z dostawcami autonomicznych robotów mobilnych, robotów współpracujących i pokrewnych technologii.

Dla branży medycznej przypominam jeszcze o spotkaniach online/ Graz, Austria

Ebook Amazon Kindle za free podstawy AI i Chat GPT

Przypominam o webinarium EIC Accelerator – okiem eksperta, które jest okazją do wysłuchania eksperta Komisji Europejskiej, oceniającego wnioski w ramach EIC Accelerator – Piotra Nędzewicza.

Laboratorium Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia rozpoczyna jubileuszową X edycję Programu InnovaBio Pomorze, podczas którego studenci nauk przyrodniczych samodzielnie będą realizować projekty badawczo-rozwojowe dla firm biotechnologicznych

Rzeszów- VI Seminarium z cyklu PROJEKT PODKARPACIE pod tytułem „Jak zarządzać łańcuchem dostaw, żeby nie było do BANI. Dowiedz się jak robią to inni”. Na tym może będę, ale nie wiem jeszcze.

Gdańsk Konferencja Forum Bezpieczeństwa Przemysłu Morskiego

konferencja online Czy transformacja cyfrowa jest odpowiedzią na kryzys?

Kilka programów szkoleniowych PARP
  • 1