Wpis z mikrobloga

@vries: Czy mi się wydaje, czy jesteśmy na przełomie jakiegoś stylowego shiftu w anime? W najnowszych tytułach kolorystyka i cieniowanie ewidentnie odbiega od tych sprzed roku/dwóch.
  • Odpowiedz
@vries: W piątek Kotori ma zapowiedzieć nowego seinena i nie obraziłbym się gdyby wydali właśnie Heavenly Delusion w Polsce, bo ta seria zapowiada się bardzo ciekawie
  • Odpowiedz
  • 0
@kinasato: Czy ja wiem. Moim zdaniem widzę postęp jeśli chodzi o taką bardziej realistyczną kreskę. Anime może być bardziej filmowe. Animatorzy i rysownicy wydają się coraz lepsi w te klocki.

@JustKebab jest trochę tego do wydania, że trudno powiedzieć (Hoseki no Kuni, Dungeon Meshi). Heavenly Delusion ma ten problem, że nie jest skończone, więc może się jeszcze ciągnąć z 10 lat (wydania co miesiąc).
  • Odpowiedz
@vries: Ostatnio wzięli Saihate no Paladin (_ ) i to w wersji mangowej, więc ongoing to raczej nie jest duży problem.

Heavenly Delusion by bardzo pasowało, bo ten nowy tytuł ma wskoczyć za Eden It's an Endless World, który się akurat skończy (obie serie post-apo).

No, ale jest jeszcze bardzo dużo innych, ciekawych seinenów do wydania i pewnie nie będzie to żaden z tych, o których
  • Odpowiedz