Wpis z mikrobloga

#inpost #postnl #aliexpress

Eh, zamówiłem 2 przedmioty z ali do paczkomatu, po drodze gdzieś się połączyły i zostały nadane jako jedna przesyłka, paczka widnieje u mnie w apce InPost i jako nadawca jest wyszczególniony PostNL jednak jest zaadresowana na adres paczkomatu (ale nie jako przesyłka do paczkomatu...). No i okazuje się, że wczoraj był kurier pod tym adresem ale nie mógł dostarczyć mi przesyłki (bo zły adres), paczka w apce widnieje w statusie Nieodebrana. Dzwoniłem na infolinię ale podobno nie mogę jako odbiorca zmienić adresu doręczenia ani odebrać samodzielnie tej paczki - musi to zrobić nadawca - i podobno wystosowali taką prośbę o poprawny adres do nadawcy ;_; Z tym, że nadawca (Chińczyk? PostNL?) nie będzie miał zielonego pojęcia na temat poprawnego adresu...

Co robić, jak żyć? Miał ktoś podobną sytuację?
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@Setral: udało się w apce przekierować paczkę na Żabkę na tej samej ulicy co paczkomat XD (opcja przekieruj do sąsiada czy coś takiego) a następnego dnia dostałem maila z potwierdzeniem kolejnej próby dostarczenia oraz numerem do kuriera i z nim się już dogadałem.
  • Odpowiedz