Wpis z mikrobloga

#!$%@?, kupiłem wczoraj nową Ursę Nano a dziś już miga 3 razy że open circuit, przecierałem styki i środek, spód kartridża i nie wiem co mogę zrobić więcej, a #!$%@? nie działa (°° #epapierosy #vape
  • 17
@Guisantes: zamierzam kupić jak pójdę do wpłatomatu, ale trochę #!$%@? że jeden dzień użytkowania i takie numery ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak pogmerać, bo się boję że coś rozwalę
@mcelo49: Piszę tutaj, bo już nie mogę edytować - naprawiło się samoistnie xD Nie wiem co mogło być przyczyną, po prostu tak jak kilkukrotnie razy poprzednio włożyłem kartridż do poda i nagle zaświeciła się dioda, że załapało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może był za wysoko zalany, bo mając wlew z boku ciężko nad tym zapanować, a identyczną sytuację miałem z poprzednim podem (w sumie z takiego powodu
@BrzozaCC: Musiałbym mieć #!$%@? szczęście do tych grzałek, że użytkując tak samo 2 urządzenia, oba padły z tego samego powodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na razie będę uważał, a jakby problem miał się ponowić to kupię nowy kartridż bo i tak niedługo kupuję premixy nowe
@fajfus42d: akurat jak kupiłem, to zaczęły się pojawiać wpisy, że jest #!$%@?, tak to wszyscy na lewo i prawo polecali xD z tego wszystkiego to zaraz na jednorazówki się przesiądę i spokój będzie
@fajfus42d: Ja też nie mam takiego dużego wyboru, bo oba vapeshopy w moim mieście są biedne. W jednym same smoki o których się nasłuchałem jakie to one złe i voopoo którego sam miałem i mi przeciekał, a z drugiego mam tą ursę jedyną na stanie, która była z wystawy XD Więc wolę nie myśleć jaki tam jeszcze wybór mają. Szkoda że zamknęli shopee, bo tam było pełno takich wynalazków i zanim