Wpis z mikrobloga

19.02.2023__Donbas, Ukraina
Poznajcie mojego drona o imieniu Andrzej (Andrew). Nazwałem go tak ku pamięci mojego przyjaciela, wolontariusza Andrew Bagshaw, który wraz z Chrisem Perry zginął podczas ewakuowania staruszki w miejscowości Soledar na początku stycznia tego roku. Z Andrew byłem wielokrotnie na misjach ewakuacyjnychw Soledar czy Łysyczańsku, to jeden z moich boahaterów filmowych. Cześć Jego pamięci!

Za przyzwoleniem wojska polatam nim trochę po Donbasie, na potrzeby mojego filmu dokumentalnego. Jak skończę, oddam go jako dotacje dla Sił Zbrojnych Ukrainy, by chronił ich przed rakietami, odłamkami i całym tym złem.

Nie zrozumcie mnie źle, nie chce brać udziału w tym wyścigu zbrojeń. Nie chcę być naiwnym. Jestem pacyfistą, ale po tym wszystkim co tu widzę, stałem się realnym (realistą) pacyfistą.

Może kiedyś Andrzej (Andrew) uratuje jakieś życie! Leć Andrzej, leć!

Wasz, Seb.

#wojna #ukraina #ukrainainfo #ukrainanafroncie #filmowanie #makecoffeenotwar
anastazja999 - 19.02.2023__Donbas, Ukraina 
Poznajcie mojego drona o imieniu Andrzej ...

źródło: 20230219_124728

Pobierz
  • 3
@hej_Joe: nie produkuje filmów na youtuba, tylko na potrzeby platform filmowych. Dlatego efekty zobaczysz niedługo. Narazie można śledzić działania dokumentalne i można zobaczyć urywki filmu na stronie mojego projektu MakeCoffeeNotWar.info albo na instagramie @MąkęCoffeeNotWarinfo gdzie w instastory na bierząco wrzucam info. Pozdrawiam!