Wpis z mikrobloga

@bkce: Wszystkie krytyki oczywiście skrupulatnie pozbieram, a potem zbiorę w jeden pakiet i przekażę Piotrowi, więc tymczasowo nie będzie żadnej inby (chociaż ja przecież tego nie kontroluję). Natomiast, jak się trochę tego nazbiera to Piotr będzie nagrywał odpowiedź/odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@ArkadyToranski: nie wstyd ci wmanipulowywać osobę chorą psychicznie w ośmieszanie się dla twojego zysku? I jeszcze przy okazji w ośmieszanie liberalizmu?

Doktorkowi można wybaczyć, bo to świr, ale ty jesteś kalkulującym cwaniakiem, który w dupie ma idee którymi sobie wycieracie mordy na strimach
  • Odpowiedz
@czokobons: Uważam, że Piotr robi całkiem dużo dobrego dla popularyzacji liberalizmu. I bardzo to szanuję. Trafia w miejsca, w które szablonowi liberałowie nie trafiają i dociera do ludzi, do których normalnie nie da się dotrzeć.

Wielokrotnie rozmawiałem z Piotrem i nie uważam, żeby był osobą, jak to ująłeś "chorą psychicznie". Ma bardzo impulsywny charakter, szczególnie w Internecie. Ale w żaden sposób nie wmanipulowuję go w cokolwiek. Raczej staram się łagodzić.
  • Odpowiedz
@ArkadyToranski: Pietrasem kieruje rządza, popęd i szmergiel, gdy zobaczy czerwoną lampkę na YT. Nie byłbym tego taki pewny. Man, jeśli tego nie kontrolujesz, a w sumie załatwiasz tylko rzeczy a la odbiór, zakup, przekazywanie info Pietrasowi, to wygląda na to że wykopki, co śmieją się ze jesteś jego opiekunką, a nie marketingowcem mogą mieć rację. To straszne.

Wiem już czemu nagrywał btw, po książce widzę że on pisać zbytnio nie
  • Odpowiedz