Wpis z mikrobloga

#wykopjointclub
Witam wszystkich serdecznie. Szukam godnej polecenia kliniki leczenia konopiami. Fajnie by było jakby była możliwość konsultacji osobiście a tylko online. Jestem z #podkarpacie i z tego co wiem jest jedna klinika ale nie wiem czy specjalista anestezjolog i ginekolog położnik rozwieją moje wątpliwości. Jakie macie doświadczenia z klinikami obecnymi w internecie bo nie ukrywam ilość reklam jest przytłaczająca a mi chodzi bardziej o leczenie a nie rekreacje, choć w żadnym wypadku nie neguje pozyskiwania recept w celach rekreacyjnych. W końcu przebadany produkt z atestami jest milion razy pewniejszy niż polaczek od Seby.
  • 13
@Itslilianka: nie chodzi mi akurat o ćpańsko. Z resztą nigdy żadnego użytkownika MJ nie uważałem za ćpuna. chodzi mi o zapanowanie nad dolegliwościami bólowymi i odsunięcie operacji jak najdalej w czasie. Mógłbym kupować u Seby ale jakie mamy pewności na temat zawarości jakichkolwiek substancji.
to na allegro jest mocne cbd bardzo tanio, w ogole strasznie potanialo


tanie cbd to nie jest dobre cbd pod względem terapeutycznym, tym bardziej jak określasz je jako "mocne".
@C00mpel: żadne cbd nie jest dobre pod względem terapeutycznym bo jego wplyw na organizm jest znikomy i sztucznie rozdmuchany przez lobby. Owszem jak nie ma nic innego z nlzp to lepiej wrzucac cbd niż nic, wiem bo stosowalem tak w Chorwacji na lodce