Wpis z mikrobloga

@Mjj48003:
Skała: Wysyłajcie nam wszelkie dostrzeżone błędy i mankamenty.
Czytelnik: *robi to*
Napierała: Ale nie TAKIE!! Nie rozumiecie trolle zwyrodniałe katolskie że ta książka jest oparta na FAKTACH? A z faktami i PRAWDĄ się nie dyskutuje.

Kruche ego Napieralczyka może zdzierżyć tylko błędy wynikające z nieuwagi albo przypadku, jak literówki. Broń Boże nie można go krytykować merytorycznie. Wszyscy wiedzą, że Hypatię zabiła nienawiść kościóła, a więc to prawda. A nawet
  • Odpowiedz
  • 5
@nornik12: W nocy za wytknięcie braku regularności w pisaniu na zmianę Copernikus i Kopernikus @MichalJochens został nazwany gnojkiem :)

Tak więc można zgłaszać błędy jedynie w stylu - któraś strona się delikatnie krzywo wydrukowała, okładka za miękka itp. Wszystko, co tylko niezwiązane z doktorkiem, a drukarnią, ewentualnie Piękosiem xD
  • Odpowiedz
@Mjj48003 @nornik12 : Napierała w swoim mniemaniu jest przecież nieomylny, w kontekście ostatnich nawoływań do rozejmu w Ukrainie i ustępstwa wobec Rosji zachowuje się on jak Szczęsny Potocki w wersji parodystycznej z takiej publikacji ,,Księgi szczęsnowe" prawdopodobnie Niemcewicza. Skądinąd ten Skała ma tupet. Wydaje bubel, a czytelnik ma robić za darmowego korektora tekstów. Dziękuję za taką możliwość. Darmowe praktyki studenckie odrabiałem wiele lat temu. Mogłem co najwyżej napisać recenzję aby
  • Odpowiedz
  • 7
@MichalJochens: Skała-Piękoś chciał zbudować taką rodzinną atmosferę. Że niby my tutaj siedzimy w małym gronie (bo przecież tak jest) i jak coś nie tak to zgłaszajcie. Wszyscy skorzystamy na tym, że jest nas mało. Piotrula był już innej myśli, bo w jego mniemaniu on jest krajowej sławy PUBLICYSTĄ!

Przypomniała mi się scena z Młodego Papieża, jak całe rodziny z dziećmi pognały z całej Europy na Plac św Piotra, by ujrzeć
  • Odpowiedz
@Mjj48003: Tak, ja raczej staram się zadbać o miłą atmosferę i dobrą obsługę klienta. Nie dowiezienie korekty biorę na siebie. W 100% zaufałem osobie odpowiedzialnej za korektę i nie zweryfikowałem jego pracy. Zabrakło doświadczenia w wydawaniu książek z mojej strony/

Będziemy robili drugie wydanie, już zapłaciliśmy za drugą korektę. Jeżeli chodzi o skład to nie ma tragedii, ale też nie ma rewelacji. Przy drugim wydaniu przekażę to bardziej doświadczonej osobie.
  • Odpowiedz
@Mjj48003: Apeluje do czytelników tagu, NIE WYSYŁAJCIE ŻADNYCH UWAG PIETRASOWI. Za korektę się płaci, nie zgadzajcie się na wschodnie standardy. Dwa, przecież i tak tego nie przeczyta i da wam bana. Szanujcie siebie. xD

@ArkadyToranski ja również i nie przypominam sobie aby w metodykach zwinnych były fikołki a la Pietras. On mówi my słuchamy, to niech mówi! A potem odbiera słuszne zjebki za swoją fuszerkę. Rozumiem również, że to
  • Odpowiedz