Wpis z mikrobloga

Czy ktoś korzystający z YouTube #revanced ma problemy z zacinaniem się wideo? Odtwarzanie co chwilę przycina na ok. sekunde, choćby przy słuchaniu muzyki jest to potwornie irytujące. Mam najnowszą wersje, próbowałem zmieniać ustawienia bufora, wywalać inne apki w tle, nie jest to też problem z internetem.
  • 6
@vebbo u mnie ten problem nie występuje, ale by nie było za słodko, nie mogę ogladac/słuchać playlist, po jednym materiale przeskakuje wszystkie kolejne aż do ostatniego.
@Mam_wlasne_zdanie: mam ten sam problem probowalem reinstalować, albo instalować inne wersje i problem ten sam. Z tego co czytalem na stronach to google sie dobralo do tego i blokują konta które korzystają z tej apki. Jedyny ratunek na ten moment to tryb incognito albo apka NewPipe (na poczatek w miare dobra alternatywa chociaz minusem jest brak powiadomień czy brak możliwość komentowania)
@adik-raskolnikov: Ja obszedłem to w następujący sposób: ustawiłem na zablokowanym koncie publiczne subskrybcje, wszedłem z drugiego konta na tamten profil, zasubskrybowałem wszystkie wyświetlone tam suby, dodałem tamte playlisty do swoich playlist i mam dzięki temu dokładnie to samo co tam. (Tu akurat mowa o starym, poczciwym yt vanced)