Wpis z mikrobloga

Zdrowy, młody (podobno już nie pijący) silny wysoki chłop co mógłby spokojnie pójść do pracy np. jako dostawca glovo, pyszne to nieee.. lepiej wyciągać ręce po jałmużnę. Woli stracić resztki godności byleby nie pójść do roboty i cisnąć wszystkich tych którzy nie tolerują patologii którą on reprezentuje. Oczywiście to on jest ofiarą a pomówieniem jest, że został skazany na 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata za usiłowanie rozpowszechnienia wizerunku nagiej dziewczynki w 2019 roku. Pomówieniem również jest sprawa którą będzie miał w sądzie dotycząca zwierząt (bo przecież jeszcze nie było żadnego wyroku a takie zarzuty można przedstawić każdemu :D) TO WSZYSTKO TO OBRZYDLIWE INSYNUACJE ZE STRONY WYPOKU!!!!

Gural mi wystarczy żebyś przyznał, że odwaliłeś, przeprosić (powiedzieć za co dokładnie) i nawet ja bym Ci dał spokój pod warunkiem, że nie będziesz dalej odwalał takich głupot na transmisjach jak trzymanie kota nad gorącą patelnią czy życzenia komuś by zdechł ( ͡° ʖ̯ ͡°) masz moje słowo ale po prostu powiedz swojej publice, że to co robiłeś było złe, żałujesz tego i przepraszasz

#gural #patostreamy no i tag #danielmagical żeby dupa piekła xD
  • 5
@abcd1414: no dobra ale gdyby powiedział bardziej szczegółowo "słuchajcie widzowie to moja spowiedź, faktycznie zostałem skazany w 2019 roku za to i tamto a resztę spraw umorzono, odwaliłem pod wpływem alkoholu głupoty za które zwyczajne przepraszam nie wystarczy - takie jak robienie z pieskiem taczki czy rozmowy erotyczne przy 13-14 latku obok której była jego 17 letnia siostra" to jak dla mnie zamknąłby mi papę i bym dał sobie z nim
on się do niczego nie przyzna, ma syndrom ukradłem coś w sklepie ale to nie moja ręka i dalej będzie w to brnął i brnął.


@abcd1414: "on się do niczego nie przyzna, ma syndrom ukradłem coś w sklepie ale to nie moja ręka i dalej będzie w to brnął i brnął." święta słowa i fakt który jest tak prawdziwy i autentyczny, że az rzygać sie chce ( ͡° ͜ʖ