Wpis z mikrobloga

@DEJW88:

I to ja jestem #!$%@?ęty ? tak


Pewnie w swojej glowie chce "dobrze" dla kraju, tylko otoczyl sie takimi ludzmi co dawkują mu informacje zgodne z tym co chce usłyszeć.
  • Odpowiedz
@DEJW88: tak to jest jak taki głupek jak Wardęga weźmie się za analizowanie polityki.

Kaczyński się uwlaszczyl na majątku polskim jak komuchy, polecam poczytać o spółce Srebrna, o tym z jakiego majątku ona powstała.

Każdemu z nich czy to Ziobrze Kaczyńskiemu Tuskowi czy innemu Kosinikowi zależy na jednym. Na władzy.
  • Odpowiedz
@DEJW88: on nie ma afer.. mowi to w dniu miesiecznicy gdzie pol warszawy rozjeb bo zakaz przemieszczania sie policja paluje ludzi plus pilnowanie karakana 50 wozami wardega ty zwyrolu
  • Odpowiedz
@DEJW88: Może chce dobrze, skąd mamy wiedzieć. Chce dobrze i mu nie wychodzi + jest demokracja i musi dawać coraz większy socjal żeby wygrywać wybory.
  • Odpowiedz
@DEJW88: Przecież Wardęga się tutaj nie pomylił, Kaczyński naprawdę chcę dobrze dla kraju. Trzeba tylko wziąć poprawkę, że w pisowskim słowniczku pojęcia takie jak kraj, Polska, Rzeczpospolita oznaczają partię Prawo i Sprawiedliwość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz