Wpis z mikrobloga

Pewnie zastanawiacie się widzowie nie raz nie dwa dlaczego ostatnimi czasy ubliżam azbetowi i reszcie ferajny bardziej niż bonzowi. Hmmm, powiedzieć wam czy nie? Dobra z grubej rury jade. Ekipa szczochów to najgorsze co mogło się przytrafić w uniwersum. Wcześniej łechtali sobie ego na wykopie i jutju komentarzami i bezbeckimi filmikami, wielu przyklaskiwało, w tym niestety i ja. Od dłuższego czasu dzięki tym przygłupom tajgera nie ma. Robienie jakiegoś don tigera, mówienie mu co ma robić, #!$%@? się na meline i żerowanie na upośledzonym jełopie który dawno powinien siedzieć w pokoju bez klamek. Jesteście gorsi niż on. Gardzę wami i waszym zachowaniem. Trach który trzymał się blisko z nimi nie zmienił podejścia i nadal ciśnie po melinie, uważając go za zepsutego do szpiku kości. Szkoda tylko tego udawania że nic się nie dzieje, osobiście przykro mi z tego powodu. Ekipke szczochów trzeba cisnąć do spodu wizowie. To ludzie bez godności. #bonzo #patostreamy
  • 40
@Melinaos: ja mówię od początku, że Azbest to debil tylko oczywiście nikt mnie nie słuchał. Nawet jak niby cisnął po meliniorzu to uważałem, że jest fałszywy. Taka jest prawda, że przez takich pseudo podpowiadaczy Tajge idzie do tyłu niż przodu
@PonuryBatyskaf: Czemu nie pakować tracha do jednego worka z azbetem? Przecież nie od dziś wiadomo że trach to chorągiewka peta która ślepa na to co #!$%@? od dłuższego czasu centrala do której należy. We wszystkich swoich długich pseudo intelektualnych wystrywach zawsze pomija skutek azbeztosy na melina, a jak zaczniesz z nim rozmowę na argumenty dotyczące wpływów azbeta na melina nazwie cię centralną dyskortową i przemilczy wszystko..
@wypocinyproductions: Nie wiem czy tu nie chodzi o jakąś dziwną lojalność. Nie chce nawet w to wchodzić. Na melinie z bandą szczochów nie siedzi, potrafił zawsze menela dobrze punktować, nie mam pojęcia zielonego co się #!$%@?ło i dlaczego wyszło jak wyszło. Wiem tylko tyle że trójka belgijska to podludzie, jeśli trach uważa że wszystko jest git to wypada mi tylko współczuć.
Nie wiem czy tu nie chodzi o jakąś dziwną lojalność.


@Melinaos: Trach żyje melinem, obecne konto prowadzi od 5 i pół roku, i dosłownie wszystko analizuje i zapisuje, każdy tutaj nowy post, każdy filmik melina. Tiger stał się jego dużą częścią jego życia, i przypuszczam z tego wyboru wybrał przyjaźń z petem, żeby jak najbliżej móc być nimformacji melinowych. A jeśli chodzi o jego analizę i oraz wyjaśnianie melina.. Od dawna
Szkoda tylko tego udawania że nic się nie dzieje


@Melinaos: A co się takiego dzieje poza tym że centrala 10N #!$%@? tag swoimi żalami po tym jak zaatakowali Azbesta a on im wlał?

Tajgera nie ma? Jest wszystko to samo co już było. Nudny melin jest i był, melin denerwujący swoją arogancją jest i był. Melin bezpodstawnie samouwielbiony jest i był. Melin arcygłupi jest i był. Jest wszystko to samo.

A
@trach: azbet kłamstwami i dwulicowością nikomu z nas nie wlał... najbardziej wlał sobie, bo pokazał, że nigdy nie hejtował bonziego, bo go lubi. Wszyscy się na nim poznali, tak jak na całej reszcie oszołomów, korzeniów, palhajsów, marcinów itp. Jest im wstyd i głupio, ale żaden z nich się do tego nie przyzna... bo przecież mają w sobie tyle wspólnego z melinem... stąd ta sympatia podejrzewam.
@trach: Wlał? Jeżdżenie z zestawami z maca i przeprosiny to wg Ciebie spoko zachowanie i chęć ukarania hejkerów? Siedzenie na melinie i sterowanie tajgerem to spoko zachowanie? Siedzenie na każdym strymie i moderowanie tego co można a czego nie to spoko zachowanie? Rozgraniczmy coś bo się nie zgadzamy odnośnie kilku kwestii. Kręcenie beczki z menela jest spoko, ale wjazd na mineralną i życie pod jednym dachem z melinami łącznie z moderacją