Wpis z mikrobloga

Zauważyliście że coraz mniej gracze wychodzą bramkarzem do wrzutek z różnych? Czy to tylko moje odczucie? Poza tym niezły symulator gry w pilke z tej Fify jak łatwiej oddać strzał/strzelić z przewrotki niż z główki z różnego ;/Ogólnie mam wrażenie że znaczniej więcej mi boli strzelają z różnych. Ostatnio często mi się zdarza sytuacja że podaje piłkę i odbiorca się do niej nie rusza. Piłka przelatuje obok niego i dopiero za chwilę pojawia się nad nim znacznik i się rusza do niej(oczywiście jest za późno).
#fut
  • 3
@gelo05 od dłuższego czasu gra w fut to po prostu ogarnięcie glitcha. jak nie strzał silny to przewrotka to jakieś podrzucanie piłki to prostopadła piłka na siłę przez całe boisko po linii. potem EA wydaje patcha i nerfi ten sposób, więc gracze znajdują kolejny i tak w kółko.
@gelo05: mnie też czasem zastanawia jak już ten odbiorca do którego leci piłka z rożnego tak dziwnie wyskakuje i piłke #!$%@? z główki gdzieś #!$%@? 10 metrów obok albo nad bramką i się czasem zdaje że to przeciwnik wybił a tu #!$%@? od bramki zaczyna przeciwnik xD