Wpis z mikrobloga

@mexicofan: taka tam jest wolność, że youtuber serpentza (czy jakoś tak, gość który jeździł na motorze po chinolandzie) musiał #!$%@?ć w nocy przez sąsiedni kraj, żeby go tam w kraju wolności nie zatłukli. Jego żona (Chinka) się wyleczyła z wielbienia komunistycznej partii i przeprowadziła się do USA. Tępe kińczyki mają oczywiście farmy trolli oraz płatnych zdrajców, którzy pomagają w szerzeniu ich propagandy za granicą.
@mexicofan: @darth_invader Damian z ucieczki do raju zaraził mnie miłością do Filipin a jeszcze wcześniej Serpentza sprawił iż w ogóle zacząłem się Azją interesować.
Kawał historii śledzę jego twórczość prawie 15 lat i uważam go za godnego polecenia.
Jego historia jest bardzo ciekawa.
Obywatel RPA co ciekawe ma polskie korzenia o czym wspominał nie raz. Wyprowadził się do Chin chyba 2007 konkretnie do Shenzhen gdyż jako biały w RPA nie widział
@darth_invader: ta jego ucieczka to jest dobra beka, wpierw gada o inwigilacji a potem niby ucieka przez chińską granice jakby tej inwigilacji nie było, do tej pory nie wytłumaczył jak on z afrykańskim paszportem i jego chińska żona dostali wizy do USA i to nie ma nic wspólnego z jego obecnym szkalowaniem Chin na YouTube LOL
@mexicofan: 752 punkty na ali? co za bieda i wstyd hahahahaha!!! nawet ja mam więcej a poza tym to sa punkty komercyjne a nie społeczne, szkoda komentować tych dziadów, ich konfabulacje, ubogie mieszkanie i niski poziom życia, pluje na tych biedaków