Wpis z mikrobloga

Zawsze moje zdanie pokrywało się z wykopem. Klaskałem Muranowi, plułem na tych Nitro i innych roksysynow ale tutaj kibicuje Boxdelowi. Dał grube dymy i to temu Jozwiakowi który od zawsze jest najbardziej fałszywą i śliska osobą w świecie polskiego mma
@DEJW88: Bo jest hipokrytą kiedyś umawiał się z wykopkiem na piwo i olał sprawę, wszystko co zaczyna robić to prędzej czy później się sypie bo mu się nie chce. Myślisz że bez farmakologii zbił by wagę w życiu... ciekawe co wali że takie super efekty...i kiedy będzie efekt jojo bo w 100% według mnie tak się stanie.
@DEJW88: Głównie to przez to że Muran od zawsze zgrywa kozaka a boxdel zmiana o 180° na walkę gdzie zawsze zachowywał się trochę jak #!$%@? która unika konfrontacji, do tego ta banda przydupasow i każdy z fame stronniczy mocno w jego stronę co na włodarza no jest powiedzmy zrozumiałe ale jako zawodnik to już średnio.
@Jerzy_Kudelski jasne spoko :) tylko w szoku jestem, wykop był zawsze ostatnim bastionem zdrowego rozsądku, szedł pod prąd a dzisiaj przyklaskuja komentarza dzieci na yt czy zwyroliwi manipulatorowi. Wykop 2.0 zmienił użytkowników ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@the_mondel_2 nie wiem, możliwe. Ale dla mnie to jest dziwne, że przyklaskujemy dzieciom na yt. Z drugiej strony ja też już kupę lat nie lubię Jóźwiaka, długo zanim powstał Fame, za jego brak szacunku do swoich zawodników i konkurencji w postaci ksw. Pewnie większość nie zna sytuacji albo jak ja już przez mgłę pamięta. Dziwi mnie też fakt że Boxdel wyzywał już z dwa lata Jóźwiaka, obaj jechali się jak po szmacie
@matispidi: Jak dla mnie rzeczywiście zbyt stronniczy był Hubert i Fame ogólnie, ale Boxdel był śmieszny, a wiele wykopków bierze to tak na serio :D Dla mnie Boxdel najzabawniejsza postać tej edycji Fame
@DEJW88 też uważam że ten Hubert i Pasut byli stronniczy. Ale dziwi mnie fakt narracji jaka się obrała. Chcemy dymów dostajemy dymy i nagle narzekanie. Patrze co się dzieje i niedowierzam, na następnym Fame Szymol powie roksysynowi "twoja matka nie pracuje w banku i była u mnie w weekend" to już wyobrażam sobie jaki tutaj będzie płacz że tak nie przystoi ( ͡º ͜ʖ͡º) oczywiście wszystko na
@DEJW88: @matispidi @matispidi Jak dla mnie tutaj problemem nie są "dymy" i nawet ich poziom, ale zagrywki, które nie powinny mieć miejsca. Oczywiście "nie wiem czy tak było", ale domyślam się, że i ten typ od kontraktu i ta ustawka z uefką czy jak mu tam i te stronnicze podejście prowadzących - wszystko było ustawione, a do tego klakierzy krzyczący "wypier.., wypier..".
Można podymić, może nawet zrobić trzodę, ale kur.. jakieś