Wpis z mikrobloga

Hej,
Czy ktoś z #fotografia #foto obrabia zdjęcia w #lightroom na tablecie?
Na codzień obrabiam wszystko na macbooku pro, ale często ogarniam fotki w plenerze (fotografia sportowa) i nie chcę tyrać lapka, który ma inne, główne zadanie + trochę za drogi sprzęt, żeby go stracić :P

Zastanawiam się, czy idzie sensownie popracować na tablecie z Androidem, czy raczej muszę iść w Ipada albo coś z windowsem (mam za sobą pracę z surfacem i nie wspominam za dobrze).

Jakie opinie?
  • 4
  • Odpowiedz
@diarrhoea: Bawiłem się chwilę temu lightroomem na ipadzie pro 10.5 właśnie na wyjazdach... działać to działo, ale ligtroom na ipada to nie ten sam Lightroom classic co na kompie i jakoś nie mogłem z suwakami. Może lepiej by było jakbym używał Pencil, ale nie miałem. W końcu kupiłem maca air, teraz jest duuużo lepiej i nie wróciłbym do tabletu...
  • Odpowiedz
  • 0
@kmieciuux: Aktualnie pracuję na zwykłym lightroomie, nie classic więc nie przeszkadzają mi suwaki :) Pytanie jak taki tablet by wyrabiał jak ma do przemielenia 100 zdjęć.
  • Odpowiedz
@diarrhoea: oj nie pamiętam jak to czasowo wychodziło... to było kilka lat temu - mi raczej się nie spieszyło, ale też pamiętam że w stosunku do komputera z windowsem to byłem zadowolony z prędkości.
W temacie suwaków - są też w Classic, bardziej chodzi o precyzję przesuwania ich palcem.
  • Odpowiedz