Wpis z mikrobloga

Miał ktoś do czynienia z global-tickets? Kupiłem ponad tydzień temu u nich bilety na #f1 na Grand Prix Belgii i opłaciłem korzystając z Przelewy24. Pieniądze zeszły mi z konta, a global-tickets twierdzi że pieniędzy nie dostało. Bardzo powoli odpisują na maile, nie ma żadnego numeru telefonu i zaczynam się obawiać, że straciłem pieniądze.
  • 4
@Tomeks94: w ciągu ostatnich 30 dni mają kilka opinii od ludzi kupujących bilety na F1 - w jednej ktoś pisał, że bilety dostał dwa tygodnie przed GP xD ogólnie to dla mnie te opinie wyglądają jak z generatora i sama tam nic nie kupiłam, ale próbuj może z jakąś infolinią się połączyć
@mala_ala: bo z biletami online tak to wygląda, rozsyłają dopiero przed samym wyścigiem, 2 tygodnie to i tak długi termin
"papierowych" biletów już chyba nie sprzedają,
z resztą te wydruki pdf i tak można było zamienić na "ładny" bilet w kasie przy torze

@Tomeks94 nie wiem, nie kupowałem u nich, skąd w ogóle pomysł aby od nich brać? GP Belgii przecież sprzedają sami bezpośrednio u siebie,
organizator GP podaje, że już
Kupowalem od nich z polecenia znajomego który u nich kupował. Zanim u nich kupiłem, poczytałem opinie i znaczna większość była pozytywna.
Niestety nie maja numeru telefonu, pisałem maile ale odpowiedzieli na jednego twierdząc ze pieniądze do nich nie doszły. Złożyłem chargeback bo płaciłem na szczęście karta, ale wolałbym mieć bilety.