Wpis z mikrobloga

na ten e–mail na który miałem 3 miesiące za darmo potem jakoś po pół roku znowu oferowali 3 miesiące za darmo


@Poludnik20: Oferowali trzy miesiące za 19,90 (czyli trzy miesiące w cenie jednego). Skorzystałem. Dla mnie 19,90 za miesiąc to cena zbyt wysoka, ale nie chodzi o to, że tak po prostu wysoka, tylko o to, że ja za mało korzystam (a pakiet darmowy nie jest dla mnie, bo słucham głównie
@sammler: jeśli spędzi się kilka godzin skrupulatnej selekcji autorów do playlist, to nawet podają czasem bardzo ciekawe rzeczy. Jeśli na szybko, kliknie się kilka profili a wybór zdaje się wymuszają na początku, to leci barachło. Nie wiem. Zmieniam troche zdanie na temat Spotify, ale muszę wrócić do tego starego konta i tam się zalogować. Wtedy może będę płacił. 20 złotych to jest paczka papierosów, a powiniem już przestać palić, więc może
@sammler: premium też nie jest jakoś wybitna oferta, mam oczywiście (ze względu na wygodę, głównie), ale za 19,99 pln to trochę śmieszne - no brak reklam, i ci nie wpieprza losowych nut, przy odsłuchu danego albumu jedynie, w porównaniu do darmowej wersji xD
@Zi3L0nk4: No właśnie, na dodatek chyba cały czas nie ma jakości Hi-Fi (Tidal, z którego korzystałem przez chwilę, już miał). U mnie chodzi jednak głównie o częstotliwość korzystania: jeśli włączę raz na dwa tygodnie na godzinę czy dwie, to maksimum. Gdyby cena wynosiła np. 9,99 m-cznie, pewnie bym płacił na stałe, bo to już drobne. Ale 240 zł za odsłuchanie paru utworów rocznie (których nie ma się na "własność"), to już
@sammler: powiem ci tak, gdyby w aplikacji nie dodawało losowych nutek przy odsłuchu albumu / nowego numeru, to na 90% bym zrezygnował z premium i te 20pln zainwestował w coś innego, co faktycznie też używam dużo. Tak szczerze, oprócz poczucia, posiadanego pakietu "VIP" i brak dodawania losowego czegoś to ta oferta, nie jest adekwatna do ceny jaką się płaci - 10pln okej, jest adekwatna ale 20pln nie. Już jak ma się
Już jak ma się płacić, za muzykę to już lepiej mieć Tidala za tą samą cenę i w podstawowej wersji nawet zdecydowanie lepszą jakość.


@Zi3L0nk4: Zgadzam się. Wiesz dlaczego wybieram jednak (ostatecznie) Spotify? Słucham na sprzęcie Yamahy (MusicCast), a dzięki Spotify Connect mogę sterować tymi urządzeniami bez konieczności korzystania z aplikacji Yamahy. Tidal nie był do tego stopnia zintegrowany, gdy go testowałem (pewnie nic się nie zmieniło), tzn. zasoby serwisu były