Wpis z mikrobloga

@janeksuj: @odyn88 prawda jest taka, że dali mu specjalnie największą #!$%@?, jaka może tylko istnieć, aby miał swój powrót, ale na miejscu wujka goli i tak bym szepnął temu niedorajdzie, żeby się podłożył, a będzie miał jeszcze jedną walkę
@janeksuj: Tylko od tamtego czasu jest na lekach i byl u psychiatry a ostatnio nawet widac ze odstawil leki bo wrocil stary rafon. Ja bym go tam nie skreslal, bo neta tez odstawil.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kouderovsky: Ten półgłowek patus @ElMurano ktory do Ciebie pisze, ma bol dupy bo go zezlomowalem w tym wpisie i tak mu zoralem psychike, ze dalej za mna chodzi jak taka sierota i szczeka moje teksty xD Ale mu wyrzadzilem dziury w glowie, troche mi teraz w sumie smutno. No ale trudno, nie moj problem ze ktos jest patusem ale patrzec jak dalej sapie po tylu dniach - uczucie bezcenne xDD

Anyway
@RafDan: https://youtu.be/SNfenHhRY2Q twoj idol bombel blokuje decyzje aby Kasjo byl w narozniku Jozwiaka i co teraz powiesz polglowku patusie? Twoj idol cie oklamal poraz tysieczny, a ty za kazdym razem lykasz jak pelikan farmazony bombelosa XDDD Jak zwykle nie miales racji tylko ja XD A teraz mozesz mnie ladnie przeprosic i usunac konto. Po tym jak cie ladnie zezlomowalem mam nadzieje, ze sie czegos nauczyles i juz przestaniesz byc takim polglowkiem