Wpis z mikrobloga

Pytanka mam
W roku 2011 robiłem prawko na B (bezterminowe), robiłem też badania lekarskie.
Teraz chcę robić na A.
1. Czy badania z tamtego okresu dalej są ważne? (Jeśli okazałoby się, że lekarz zaznaczył też na A na badaniach, nie pamiętam)
2. Da się tego dowiedzieć w urzędzie komunikacji telefonicznie/online czy trzeba się wybrać i stać w kolejkach a może jakieś podania pisać w ogóle?

Pytanie po za tematem. Ma ktoś jakąś stronę z aktualnymi testami i pytaniami na A?

#pytanie #prawojazdy
Pobierz Bodzias1844 - Pytanka mam
W roku 2011 robiłem prawko na B (bezterminowe), robiłem też...
źródło: images
  • 10
@Bodzias1844: Jesli dobrze pamiętam to teraz lekarz wydaje badania też na kategorie AM, A1, A2, B, itd. a te na C, D itd to już osobno. Więc jak niedawno zrobiłeś B i są bezterminowe, to też na A powinny być ważne.
Ja nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnie urzędnik powinien Ci powiedzieć to przez telefon. Ale to już od widzimisie zależy :P
@Bodzias1844
Ja robiłem lata temu na B i 5 lat później w 2013 na A - wtedy pojawił się już profil kierowcy i było "po nowemu". Na jeden i drugi kurs musiałem robić badania. Z kolei sam egzamin zdałem dopiero w zeszłym roku i jedyne co musiałem donieść to aktualne zdjęcie.
@jjck: no ja właśnie też tak myślałem, że będzie trzeba robić od nowa ale pytałem w szkole jazdy to babeczka sama mi powiedziała żeby dowiedzieć się czy przypadkiem nie mam aktualnych badań to oszczędzę czasu i hajs.

@Grzesznik01 no chyba nie zostało mi nic innego jak zadzwonić