Wpis z mikrobloga

Kutkie sprawozdanie z wczorajszego strime melina po tym jak wujek Wuwunio zagroził że wywali melina z Pashal TV. Melin obfajdany ze strachu się tłumaczy. Wysłuchałem tego i zrobiłem notatkę abyście Wy nie musieli marnować życia. Oczywiście uszatek mówi wszystko dokładnie odwrotnie niż jest naprawdę. Kłamie tak bezczelnie jak tylko on potrafi i ośmiesza się tak jak zawsze.

Oni Body i Daniel oczerniali a melin jest czysty jak łza. Bodykrajs powiedział prawdę o dziecku ze jest odebrane a melin chce papierów na to. Nie ma papierów to nie jest prawda wdług melina. A melin od bachorów i bękartów wyzywał dziecko Bodykrajsa.
Sobie nie ma nic do zarzucenia. Wszystko złe zrobili oni.
Przyznaje że kłamał o tym że Daniel coś mu ukradł. Fałszywie go oskarżył. Kłamał żeby mu dać nauczkę (nie wiadomo za co). Melin czysty jak łza. Główka pracuje, melin zwyciężył oczerniając go. Dobrze melin zrobił że go oczernił bo co by było jakby naprawdę Daniel coś ukradł?

Melin pokazuje sprostowanie bodizego i mów że on się tłumaczy więc jest winny i dzieje się to w 30 minucie tłumaczenia się przez melina.

Melin się wypiera że wyzywał ich rodziców od #!$%@? i dziecko od bękartów i bachorów. Atakuje bodykrajsa że to on zaatakował matkę Kobry. Oczywiście melin pierwszy wyzywał a Body nie wyzywał w ogóle Pani Marii.

Według melina Wujek wywali Bodykrajsa niż melina bo melin jest ikoną Pashal TV a Body jest nikim.
Melinowi zwisa czy wujek go wywali a jak wywali bodego to on nie będzie miał fejmu a melin będzie miał fejm bo jest ikoną.
O wyzywaniu córki. Body powiedział ze córka melina jest w domu dziecka. Melin wyzwał dziecko Bodiego od bachorów i bękartów. Melin o swojej córce, jego obowiązek to zadbać żeby córka miała wszystko. I mówi to bez mrugnięcia okiem podczas gdy dziecko im odebrał sąd aby je przed nimi uratować.
Melinowi nie zależy żeby być w pashal tv.
Jak wuwunio go wywali to nie będzie odwrotru, melin się obrazi i nie wróci do wujka.
Melin nie wybaczy Bodykrajsowi nie będzie zgody.
Cały hejt od widzów poszedł na Bodykrajza niż na melina. Bo Ty body durny byłeś i słuchałeś co ludzie mówią. Nie musiałem Cię wyzywać oczerniać, wystalkowałem Cię i ludzie Cię wystalkowali.
Jesteś zerem Body.
Melin był wcześniej w pashal TV niż Body. Uważa ze jego wujek nie wywali lecz Bodiego.
Melin chełpi się że wyzwał Bodiego od alimenciarzy. Cieszy się ze to zrobił bo wiedział że to Bodiehgo zaboli.

#bonzo
trach - Kutkie sprawozdanie z wczorajszego strime melina po tym jak wujek Wuwunio zag...

źródło: jakbym kłamał

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@trach: Podziwiam, że masz siły oglądać tego uszatego troglodytę. Mnie on już tak w*urwia, że kiedy tylko go słyszę, to coś mnie bierze. To mlaskanie, to "tego typu", ta cwaniacka poza przed kamerą... Gdybym był gdzieś obok, to bym mu wypłacił takiego ojcowskiego liścia na ten jego uszaty, wredny ryj.
  • Odpowiedz
@trach: uchlata podstępna kreatura kłamie, mataczy, posądza, ubliża i tak od 10 lat. Od jego kompleksów większe są tylko jego uszy. To hipokryta do potęgi entej który powinien być odizolowany od społeczeństwa i mieć sądowy zakaz streamowania.

Ciekawe czy kierownictwo Auchan wie jakiego troglodytę zatrudniają? Tylko czekać zacznie klientów matki wyzywać od #!$%@? i dziwek
  • Odpowiedz
@trach: faflun pierwsza klasa, on wcale w śmietniku nie grzebał, kto grzebał, ty grzebałeś, w jakim rowie, jaki pijany, co w robocie, akat materiały nie dojechały, jaki mops, jaka niebieska karta, jaka wszytka łobabanen
  • Odpowiedz