Wpis z mikrobloga

Przez te cyrki z tagami nie wiem czy ten wpis dotrze tam gdzie trzeba, ale warto spróbować.
Mireczki pilnie szukam Blahaja, czyli rekina z Ikei - model 100 cm. Byłem dzisiaj w Ikei w Katowicach, ale pomimo tego, że na stronie piszą o dostępności, to na miejscu mnie pani z obsługi niemal wyśmiała (mają tylko te małe, a tego nie chcę). Wiem, że są w innych Ikeach, ale ich nie wysyłają. Są też jakieś na Allegro, ale w komentarzach ludzie często piszą, że to są podróbki, że są mniejsze niż oryginały, że mają gorsze wypełnienie i wolałbym tam nie ryzykować. A po co mi on? Otóż w piątek idę do schroniska górskiego na licytacje przedmiotów na WOŚP i chciałbym tam dorzucić do puli tego rekinka :). No więc czy ma ktoś może takowego, najlepiej w idealnym stanie, którego chciałby odsprzedać? Najcudowniej by było, gdyby ktoś z Bielska-Białej lub okolic mógł takiego mi opchnąć :). Ja zapłacę za niego, a potem calutki koszt z licytacji za niego idzie do puszki i na ura... tzn. na dzieciaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bielskobiala #wielkaorkiestra #wosp #wosp2023 #gory #ikea #blahaj
Pobierz Kaczorra - Przez te cyrki z tagami nie wiem czy ten wpis dotrze tam gdzie trzeba, ale...
źródło: blahaj-pluszak-rekin__0710175_pe727378_s5
  • 1