Wpis z mikrobloga

Witam planuję kupić dziewczynie nowy telefon na urodziny aktualnie ma redmi 8t które po woli się kończy. Co jakiś czas wspomina że chciała by kupić sobie iphone. Nie chcę dużo wydawać dlatego planowałem iphone 11. Nie jest wymagająca odnośnie telefonu. Podstawowe wymagania to żeby się nie zacinał, bateria cały dzień wytrzymała, nie za duży ekran no i bardzo by chciała żeby miał fajny aparat. W myślach mam czy może by nie dołożyć do 12 ale to jest prawie tysiąc złoty i zastanawiam się jeżeli ona nie jest wymagająca to czy będzie tak duża różnica między 11 a 12. Dzięki z góry za rady
#telefony #smartfon #iphone #apple
  • 13
  • Odpowiedz
@ShadowKos: między 11 a 12 akurat jest spora różnica, większa niż między 12 a 13 i 13/14. W 12 masz przede wszystkim lepszy ekran, lepszy aparat i moim zdaniem bardziej kompaktowy i przyjazny dla ręki kształt. Bateria chyba też lepiej trzyma.
  • Odpowiedz
  • 0
@Smol_PP: Może trochę źle się wyraziłem. Wspomniała że może by kupiła sobie iphona. Po prostu chce wybrać jej taki telefon żeby była zadowolona ale tez nie chce jakoś bardzo dużo wydać kasy. Dlatego tak spoglądam na 11. Tak jeszcze sobie myślę że jak nawet wybrał bym 11 to i tak np w aparacie była by przepaść miedzy tym 8t
  • Odpowiedz
@ShadowKos: A może Oneplus nord 2t? ostatnio był na francuskim amazonie za 1450 zł i w tych pieniądzach ciężko o coś lepszego. Dobra wydajność, dobry aparat jak na tą cenę, ładowanie 80w i dobry ekran.
Co do iphone'a 11 to jest już wiekowy i ma kiepski ekran więc zależy w jakiej cenie znajdziesz.
  • Odpowiedz
@ShadowKos: google teraz daje 4-5 lat wsparcia, więc nie masz czym się przejmować, aktualizacje są co miesiąc, co 3 miesiące nowe funkcje, tzw. feature drop. Jeśli zależy jej na aparacie to będzie zadowolona i to bardzo ;) nie bez powodu Pixel 6a wygrał ślepy test u MKBHD, gdzie głosowało 20 mln osób ? A Pixel 7 pro zajął drugie miejsce (iPhone 14 pro był chyba 10). No i można wyrwać za
  • Odpowiedz
@ShadowKos: Wydaje mi się, że skoro wspominała o chęci zakupu iphona to będzie zadowolona bardziej z ip11 niż jakiegokolwiek androida. Nawet jeśli ten android robił by lepsze zdjęcia w 15 różnych blind testach.
  • Odpowiedz
@ShadowKos: skoro wspominała Ci ze chciałaby sobie kupić iPhone to kup jej iPhone. Jeśli ma być z tego powodu szczęśliwa to chyba warto. Taki IP 11 w zupełności jej wystarczy. Bateria trzyma w nim bardzo dobrze, działa płynnie robi Super zdjęcia. Może uda Ci się nawet znaleźć 12 w dobrej cenie to już całkiem spoko. Moja żona używa 11ki od dwóch lat i jest bardzo zadowolona.
  • Odpowiedz