Wpis z mikrobloga

#binance Mirki uważajcie na scam Dzwoniła do mnie pani z ukraińskim akcentem niby z Binance (więcej nie zapamiętałem) Znała moje mię.
Nie za bardzo załapałem o co jej chodzi, mniej więcej abym coś zrobił ze środkami zgromadzonymi na giełdzie mówiąc coś o podatku.
Ja zaskoczony odpowiedziałem że od trzymanych środków w tokenach nie ma podatku a z wszystkich wypłacanych się rozliczam i o co jej chodzi. No to poinformowała mnie że mam zablokowane konto za korzystanie z automatycznego handlu.
Ja odpowiedziałem że mam ustawione zlecenia i jest to normalne a z botów nie korzystam niestety na tym rozmowa się urwała bo pani się rozłączyła. (oczywiście binance nie zablokowało mi konta)

Rozkminiam skąd miała mój nr, tel i znała moje imię -.-"
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
Tak jak myślałem to oszustwo więc uważajcie mirki upewniłem się u źródła binance nie kontaktuje się telefonicznie.
Dziś miałem znów telefon od tej osoby więc poprosiłem o podanie kodu antyphishingowego to zamydliła że ten kod ma mój analityk nie ona, kazałem jej nie dzwonić więcej. Szkoda że tego nie nagrywałem, w suporcie pytali się o nagrania.
  • Odpowiedz