Wpis z mikrobloga

Co prawda wykop trochę obumarł, ale może ktoś mi odpowie na pytanie - czy jest sens kupowania sizalowej tarczy mieszkając w bloku?

Czy zaraz przyjdą sąsiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Tarcza wisiałaby na ścianie wewnętrznej (nie współdzielonej z innym mieszkaniem). Czy od razu szykować się na stojak? I czy pod względem głośności samej tarczy warto z miejsca dopłacić do Dual Core od Winmau?
#dart
  • 7
@Sarpens: U mnie jest to zrobione dokładnie tak jak opisujesz. Tarcza została zawieszona na ścianie oddzielającej pokój od łazienki. Na początku trochę się stresowałem i np. nie grałem po 22 (do dzisiaj staram się tak robić), jednak totalnie nikt nigdy nie zwrócił mi uwagi. Myślałem że sąsiad będzie się dopytywał co to za "dziwne odgłosy pukania" ale jest git. Ja posiadam tarcze winmau blade 5 dual core i jest świetna. Nawet
@Sarpens: też mam na ścianie wewnętrznej. I raz tylko jak sobie rzucałem przed snem koło 23 to sąsiad z góry zaczął pukać w podłogę, chyba dając mi do zrozumienia że mu przeszkadzam xd bo jeśli ma taki sam układ mieszkania to nade mną ma sypialnię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sarpens: ja mam już prawie od 2 lat tarczę, mieszkam na najwyższym piętrze w bloku i wisi na ścianie nośnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo nigdzie indziej nie miałem miejsca... było słychać nawet na parterze rzuty, poza jednym sąsiadem który generalnie jest #!$%@? (łagodnie mówiąc) to było git, nikomu nie przeszkadzało. Ostatnio podłożyłem pod nóżki styropian i nie słychać praktycznie nic na klatce, na 3 piętrze już