Wpis z mikrobloga

@Berkel_88: szczerze nie mam pojęcia czemu nie dostałem żadnych powiadomien, natknąłem się na twój komentarz pod jednym z moich starych wpisów, nawet nie mam ciebie na czarnej. Mam nadzieję, że kawiory dalej żyją :D, ale jak masz jakieś pytanie to wal śmiało, pozdrawiam
@Berkel_88 spokojnie, wszystko może się zmienić. Moje 3 samce, rodzeństwo z tego samego miotu, trochę ze sobą walczy, głównie chcą wywrzeć dominację gwałtem na drugim osobniku. Ale przynajmniej ani razu się nie pogryzły, czasem się pyszczkami uderzają a 5 minut później śpią obok siebie. Ogólnie bardziej poleca się samiczki początkującym, ale samce są większe, także jest co przytulać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@EagleOfFreedom samiec juz był, to ten z dłużym włosem. Drugieo dostaliśmy od znajomych bo okazało się ze rodzeństwo to brat z siostrą, nie brat i brat, no i siostra zaciążyła. Na początku nowy skakiwal na naszego aby zbudować dominację ale już przestał i tylko poburcza, nastawia się itp. Biały jest starszy, bardziej stonowany, a czarny ruchliwszy itd. nie iwem czy dominuje bo bialy nie dopuszcza czarnefo do miski z jedzeniem, dopieor kiedy