Wpis z mikrobloga

Pomimo tegojak bardzo nieczytelny stał się dla mnie #nowywykop2023 z przyzwyczajenia tu wchodzę w nadziei, że odnajdę miejsca, w które zaglądałem dotychczas... czego nie ułatwia fakt, że #wykop najzwyczajniej w życiu nie ładuje mi się w Safari (#macos #apple) - dopiero jak usunę historię/cache/ciasteczka dla strony, jestem w stanie cokolwiek zobaczyć. Ale następnego dnia mam to samo - próba otwarcia w Safari to po prostu pusta strona. Więc znowu - czyszczenie pamięci Safari, otwarcie wykopu, logowanie się... i rozczarowanie, że nadal nie potrafię szybko dojść do miejsc, w których z przyjemnością wcześniej traciłem czas. Czy ktoś się spotkał z podobnym problem w Safari?
  • 3
  • Odpowiedz
@jedermann: @forest23 korzystam z Safari na iOS 16.2 i macOS Monterey i działa. Nic nie czyszczę. Jaka wersja systemu? Pewnie to nic nie da, ale może adres DNS zmieńcie na 1.1.1.1. Sam korzystam z niestandardowego, nie mam problemów, więc może…
Korzystacie z jakichś dodatków?
  • Odpowiedz
  • 0
@Korda: u mnie problem pojawiał się na Venturze i wpływ niestandardowych rzeczy raczej sprawdziłem (pi-hole, AdGuard). W sumie odkąd napisałem wpis wyżej, nie musiałem już czyścić historii... po mojej stronie nic się natomiast nie zmieniło.
  • Odpowiedz