Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@? ta niekompetencja Michała Białka i reszty. #!$%@? cały Wykop, rzygać się chce. Już pomijam, że sam w sobie jest #!$%@?, ale korzystanie z wersji webowej to przyjemność porównywalna z oglądaniem reprezentacji CM711. Jak można zmieniać layout strony i olać aplikację mobilną na iOS?! Tyle się teraz dzieje: Stanoski oficjalnie pisowcem, Jan Urban zostaje nowym selekcjonerem, Lewy strzelił 2 bramki, pewnie tez jest jakaś afera pisu, jak codziennie. Aż chce się napisać coś na mirko, ale nie, #!$%@?, nie można, bo Michał Białek wolał zepsuć cały serwis. Obsługa jest tragiczna, do tej pory nie wiem jak zrobić spojler na telefonie xDDDD

PORA NA WYKOPEFEKT! Co Wy na to, żeby zrobić masowa akcje z #!$%@? całego wykopu pastami o serwerowni? Wtedy albo by zbanował mnóstwo kont i nastąpił ogromny odpływ użytkowników, albo zostawił te wpisy i oficjalnie pokazał, że odbierasz na wypoku panuje anarchia - wtedy będziemy mogli ten wypok podpalić!

Co myślicie?

  • 10
@Reezu: Gówno jest ( ͡° ʖ̯ ͡°), u mnie na 11 Pro z iOS 16.2 nie działa ani ta poprzednia ani Zakop (nigdy nie korzystałem z tego), a do tego w App Storze nie pokazuje mi żadnej apki, nawet tej starej. #!$%@? mnie bierze :/
@Matioz: To pa tera, kliknąłem w powiadomienie i nawet nie przescrollowało mnie do komentarza w którym zostałem zawołany. Myślałem że ktoś mnie woła do wpisu xD