Wpis z mikrobloga

#wykop #wykop20 #wykop20togowno

O ile stary wykop miał moze dość surowa stylistykę to przede wszystkim eksponował TREŚĆ, bo to ona jest głównym bohaterem tego portalu. Nie było zbędnych rozpraszaczy. Tutaj wygląda to jakby robił to jakiś pajac po bootcampie, który za wszelką cenę chciał zastosować wszystkie "sztuczki" jakich się nauczył. Wszystko jest #!$%@? w ramce takiej, śmakiej, to ma takie tło a tamto trochę jasniejsze, wszystko się #!$%@? podświetla, wszystko można niezamierzenie kliknąć, jest "nowocześnie". #!$%@? nie nowocześnie. Moje "aplikacje" które robiłem w excelowym VBA miały bardziej przemyślany UX niż to.

Widać że ruch poleciał na mordę bo po prostu przeglądanie tego jest odpychajace, ciężko się skupić na treści bo wszystko dookoła #!$%@? po oczach i zajmuje tyle miejsca, że tej treści niewiele się mieści i trzeba przewijać lub klikać co chwilę. Nie wiem kto jest grupa docelowa takiej stylistyki ale na pewno nie dotychczasowi userzy. Strzelam, że reklamodawcy...

Po jaka cholerę są te aktywne pola komentarzy?!
  • 3
@szejk_wojak: Ten nowy wyklop to taki znak czasów, pieniądze wzięte za bylejakość i tandetę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czasami tylko ta bylejakość i tandeta jest w miarę funkcjonalna, a tutaj to o #!$%@?... Jak oni nie poprawią tej szaty graficznej, która jest tak #!$%@? nieczytelna to nie widzę sensu wchodzić więcej na ten portal, bo przeglądanie go to masochizm.