Wpis z mikrobloga

A wy co widzowie myślicie o tej operacji Fagaty? Mi się podoba. Ciekawe, ile ja bym miał widzów po takiej operacji plastycznej, no ciekawe powiem wam [śmiech Wardęgi] może ja też powinienem zrobić taka operacje? Co myślicie widzowie? [śmiech Wardęgi] Tylko muszę pomyśleć co poprawić, co byście chcieli widzowie? Taka operacja dla watahy no powiem wam, że ciekawe [śmiech Wardęgi] o wiem zrobię ankietę, chcecie ankietę widzowie? Tylko co wpisać w tej ankiecie, dobra potem zrobimy ankietę, musze pomyśleć... Piszcie na czacie widzowie, albo dobra nie, nie bo jeszcze jakiś wykopek napisze na tagu i dopiero by było [śmiech Wardęgi].
#famemma
Pobierz dracar - A wy co widzowie myślicie o tej operacji Fagaty? Mi się podoba. Ciekawe, ile...
źródło: comment_1673884630IXOFNtkhkDpmXiNzOtJoOF.jpg
  • 1
@dracar: Albo nie, mam lepszy pomysł... [śmiech Wardęgi] Nie ma sensu robić ankiety, bo wykopki przekręcą wynik, więc założę zbiórkę... Jak uzbieram 200k to no zrobię po prostu te operacje w tej kwocie... co myślicie widzowie? Wykopki przecież nie będą wpłacać, więc wszystko będzie jasne i klarowne