Wpis z mikrobloga

@SannTi_25: dziękuję :) i też już właśnie zrozumialem. "C" czekało na opóźniona Kare ale nagle NY wpieprzylo gola i nie było powerplay. Dziękuję bardzo Miras :)

Pozwól że zadam jeszcze jedno pytanie... Zawodnicy mają statystki "goal,asist,score". Pierwsze i drugie oczywiście jest dla mnie zrozumiałe, ale score na czym polega ?
@Szalusinski: wydaje mi się ze chodzi Ci o „punktacje kanadyjska” to gole + asysty=pkt w hokeju asysta jest tak samo liczona jak bramka jednak wiadomo go to gol. Na koniec sezonu zawodnik której ma najwiecej pkt w punktacji kanadyjskiej zostaje najlepszym zawodnikiem ligi. Nie ma sprawy jak masz jakies pytania to chetnie odpowiem, hokej to piękny sport, polecam sie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
jeżeli drużyna gra w przewadze i strzeli bramkę to zawodnik jest wypuszczany z ławki kar


@SannTi_25: @Szalusinski: tylko w przypadku kary mniejszej (2 minut), jeśli jest to kara 5 minutowa, to musi ją odbyć całą, nawet jeśli drużyna w przewadze strzeli 5 goli, jeśli jest podwójna kara mniejsza (2+2), to przykładowo jeśli drużyna strzeli w trakcie pierwszych 2 minut kary, to anulowana jest tylko jedna kara i pozostaje od odbycia