Wpis z mikrobloga

co cię śmieszy w sumie w sybilu grzybowskie. Spójrz na nią/niego i powiedz mi jakiej jest ono płci.


@PeterGosling: czyli dla 4 czy tam 5 osob na krzyz mamy #!$%@? polski jezyk, zeby sie nie poczuly urazone? A co z chudymi, grubymi, niskimi, lysymi czy z dwoma czlonkami?

A przeciez w jezyku polskim MAMY forme bezosobowa: ONO.A juz ten obrazek co wczesniej wrzucili pokazuje, ze ... no jednak Zuzanna BYLA dziewczyna,
Pobierz KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota - > co cię śmieszy w sumie w sybilu grzybowskie. Spój...
źródło: comment_1673787722k4s1dclt503sOy7aNPuVvs.jpg
@szybki_zuk: Nikt nie może ci narzucić identyfikacji, to natura ci ją narzuca. Są przypadki mutacji genetycznych, które utrudniają określenie płci człowieka - takim ludziom należy współczuć, pomagać im i wspierać w znalezieniu jakiejś własnej tożsamości. Ale cała reszta to ludzie mający problemy z psychiką. Wiem co na ten temat mówi dzisiaj nauka, ale po pierwsze, nauka nie jest wyryta w skale i wiedza na pewne tematy była już wielokrotnie weryfikowana, a
Jak to przeczytać w ogóle? Żeby chociaż używali naturalnie brzmiącej i poprawnej po polsku formy ono - "zgodziło się".


@bydloszarewegierskie: ty, no ale to jest zasadne pytanie.
dzwonisz np do takiego spierdox z filmłebu, i żądasz odpowiedzi, jak to przeczytać, bo chcesz zacytować w materiale tv, który wlaśnie przygotowujesz.
co wtedy?
boże, oni naprawdę idą w zła stronę. xD
Nikt nie może ci narzucić identyfikacji, to natura ci ją narzuca


@zgubiles_sie_jelonku: No w sumie tak. Psychologia jest efektem działania fizycznego, naturalnego narzadu, mózgu. A swoją identyfikację zna dana osoba, nie ty czy ja.

Są przypadki mutacji genetycznych, które utrudniają określenie płci człowieka - takim ludziom należy współczuć, pomagać im i wspierać w znalezieniu jakiejś własnej tożsamości.


@zgubiles_sie_jelonku: Jeśli dana osoba odczuwa dyskomfort to tak, przechodzi zabiegi i terapie hormonalną,
Typowe argumenty człowieka, który odrzuca naukę bo nie kieruje się logiką tylko ideologią. Nie, to że w środowisku naukowym były jakieś hipotezy i poglądy nie znaczy, że można negować rzeczy, które zostały zbadane i olewać dowody. Więc nie, nie możesz sobie dowolnie odrzucać tego co ci nie pasuje.


@szybki_zuk: To nie ja mam tutaj problem z odrzuceniem. Podoba ci się czy nie, ale te brednie o zmianie płci przez człowieka, który
To nie ja mam tutaj problem z odrzuceniem.


@zgubiles_sie_jelonku: masz. Odrzucasz współczesną naukę opartą na dowodach.

Podoba ci się czy nie, ale te brednie o zmianie płci przez człowieka, który nie jest w żadnym stopniu dotknięty przez chorobę, która uniemożliwiałaby jej określenie nie są przez ludzi akceptowane, nie tylko w Polsce.


@zgubiles_sie_jelonku: ale mnie gówno obchodza zwykli ludzie, bo ich ignorancja i głupota nie określa rzeczywistości. Jak większość nie uzna
No przecież Sybil Grzybowskie (obrazek dwa posty nad twoim), promujące taki język, jest w Kolektywie Rada Języka Naturalnego. Nie ufasz im, że to naturalny jezyk? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Del: Jakiś komuch z komsomołu będzie nam język zmieniał. XD