Wpis z mikrobloga

@Letheo: Wydaje mi się, że jak grasz 110 tys bitew (czyli kilka lat w jedną grę) i masz takie staty to coś nie teges. Stąd mój komentarz w pierwszym poście.

Powinno być. W większości przegrywam nie ze względu na tak dobrą drużynę przeciwną tylko tak słabą swoją

@MajoZZ: strzelam, że to starsza osoba, która interesuje się czołgami i znalazła sobie hobby i stąd po tylu bitwach nie prezentuje praktycznie żadnego poziomu. Dlatego też uważam, że wg powinno zrobić system żeby takich ludzi rzucało razem do bitew żeby najsłabsi mogli ze sobą konkurować a nie dosłownie z każdym
takie staty to coś nie teges


@MajoZZ: Jak gracze mają naj3bane aimbotów i innych wynalazków to co się dziwisz. Sam dziś oberwałem od 4 czołgów które strzeliły do mnie po wykryciu we właz kierowcy. No co za przypadek.....#!$%@?ć taką grę #wordoftanks
@MajoZZ: Mam moda który mi podświetla graczy z aimbotem ogrem i Autoime., Tundrą, laserami i WotspeakLaserPointer.wotmod i jak takich widzę to z automatu włączam Random Camo i nietykalność. Albo na Bugu stoję
@Letheo: MM na podstawie doboru umiejętności niewiele by zmienił, bo pomidory dalej grałyby jak pomidory na yolo, a cwane fiolety nie ruszyłyby dupy swoim OP czołgiem z OP miejscówki ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Letheo: fiolety by się zesrały gdyby mm dobierał na podstawie klasyfikacji xD Wyobraź sobie po 6 chieftainów na team i wszystkich srających goldem. Byłby później płacz bo wielu takim skillerom co farmią wn8 na pomidorach nagle by pospadały staty
@MajoZZ: w #!$%@? z tym walem na kase. Od paru lat mam kompletnie wysrane na to jak kto gra. Jakie to ma znaczenie jak gra jest gownem nastawionym na golenie frajerow kacperkow na kase i nic wiecej soba nie reprezentuje

#!$%@? op czolgi w paczkach i #!$%@? maratony za kase. #!$%@? jak ktos jeszcze placi za to gowno i jakkolwiek zwraca sobie glowe tym jak jakies boty graja

wejsc zagrac bez
@lossiemkos89:
@pavlo0:

Po statach patrząc to musiałbym ciągle bocić :D Jeśli nawet to bot i uja gra to po co mu 100k bitew? Konto do bicia expa innym? (ustawianie się grając późno w nocy na wyselekcjonowanych miejscach dla ziomka z przeciwnego teamu)?