Wpis z mikrobloga

@CzlowiekAbsurdalny: lol xD
Cóż za randomowe znalezisko

Pamiętam, że zanim jeszcze pojawił się duży hype na tego Pana, to pojechałam na jakiś jego wykład na SWPS i poprosiłam go o autograf. Ktoś mi go zaczepił zanim zdążyłam poprosić o wspólne zdjęcie i potem już poszedł ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Teraz pozostaje mi znaleźć ten zeszyt i poszukać ile dostanę za moją inwestycję B)
Albo poczekam jeszcze te x lat. Może kiedyś zostawi swój kanał, by zająć się bardziej życiem i w chwili wielkiego poruszenia, ktoś będzie poszukiwał takich pamiątek xD
  • 12
@NaczelnyAgnostyk: Lanie wody to by było jakbym na każdy temat poświęciła 15 zdań i naginała prawdę xD

Być może dość chaotycznie mój post wyszedł, ponieważ chciałam umieścić jak najwięcej informacji, w jak najmniejszej ilości znaków.
Mam tendencję do robienia skrótów myślowych, jednak nie nazwałabym akurat tego laniem wody
@NaczelnyAgnostyk:

-> znalazłam absurdalnego przypadkiem na wykopie
-> przypomniało mi się, że byłam kiedyś jego fanką i pojechałam na jego wykład
-> poprosiłam o autograf od niego, który teraz mam w zeszycie i zastanawiam się czy będzie coś warty
-> chciałam mieć z nim zdjęcie, ale jakiś randomowy gość przyszedł go o coś zapytać, a absurdalny tuż po jego pytaniu poszedł