Wpis z mikrobloga

Jak wyglądają teraz płatności na A1? Już chyba z 5 lat nie byłem nad morzem, a muszę się przebić z Gliwic do Gdańska. Wg informacji z neta płatny jest niby tylko odcinek od Torunia do Gdańska. ALE - jak wstukam to do googla, to "omijaj płatne" w ogóle wydaje się omijać całe A1 już od Łodzi :/ (?)
W ogóle tam są jakieś bramki, czy też się bilety gdzieś na Orlenach kupuje czy coś? Nie chcę instalować żadnych z d.. apek do płatności, czy śledzących GPS.
#autostrada #a1
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Vegetable_Broccoli_2: hmm... ze szczurami fakt, miałem w piwnicy. Ogólnie uszczelniłem niby wszelkie wejścia do piwnicy, ale dla tych małych gnojków była to średnia przeszkoda.
Administracja w międzyczasie zlikwidowała zsypy, co MOCNO ukróciło ilość gryzoni. Ale i tak do nich poszedłem pogadać.

Wyszło na to, że jakiekolwiek pułapki bym nie ustawiał w piwnicy, to będę mieć nadal truchła w piwnicy. Jedynym sensownym DLA MNIE rozwiązaniem byłoby poustawianie lepów PRZED drzwiami i zostawienie wynoszenia trupów po stronie dozorcy.

Tyle że ogólnie gościu z administracji wyjaśnił, że wyłapywanie tego syfu u siebie nie ma sensu. Ważne jest, by wytruć gniazdo, czyli klasyczne trutki, żeby zanosiły do siebie i tam się truły młode
  • Odpowiedz