Wpis z mikrobloga

@Sylvie: Moze byc i nadzwyczajne. I co ci to da? wielkie nic skoro twoim szefem moze byc klapek po LO. Nie znasz jej nic nie wiesz z jej cv... wiec i twoje inponujace wyksztalcenie jest podobnie "pewne" :)
@Geno: skonczylam studia dzienne na panstwowej uczelni technicznej, studia podyplomowe, mnóstwo szkoleń kursów. Wiem, że gdyby Magda posiadała jakies kompetencje twarde, to by to zasygnalizowała.
@Sylvie: Imponujace... to szkoda ze nie masz nic innego do roboty jak tylko wrzucanie co chwile postow na mikro na temat jednej osoby i jednego programu... kolejny zmarnowany talent.
@Geno: idioto napisanie kilku słów to nie caly dzień tylko kilka sekund. Chyba, ze Ty masz problem z formułowaniem myśli i dla Ciebie to czasochłonne i wymagające wysiłku intelektualnego. Mierzyłeś IQ? Ty jestes bardzo aktywny na wykopie, tyle zmarnowałeś czasu, ktory juz nie wróci, zeby komentować beznadziejny kontekt. Doedukuj się.
@Sylvie: Oj oj zabolalo kogos:) szkola lotnictwa poczytaj o ilosc miejsc na taka szkole.... No ale ktos tu moze sie nie dostal? i sie kompleksy wziely?:) Czasu mam sporo ale nie zeby stalkowac uczestnikow randomowego programu w tv... ale tu widze ponadprzecietne checi :) moge poprosic jeszcze o cv kilku uczestnikow? choc... nie wiem czy stalkowanie kogos to cos normalnego? w koncu trzeba bylo tego specjalnie szukac... cos we lbie masz
@Geno: nie dopowiadaj sobie.Niw zdawalam na takie studia. O ktorej szkole my mówimy? Jaka jest pełna nazwa? Chodzi o studia 5 letnie czy kurs na szybowce. Nie masz pojecia o szkolnictwie wyższym, a Magda robi glow up swoich umiejętności. Stalkowanie? Magda podaje te informacje na swoich social mediach więc podobnie jak inni uczestnicy tego forum mam prawo je omawiać. A Ty kim jestes? Frustratem bez studiów, z kredytami? Mylisz pojęcia i
@Sylvie: Zacznijmy od podstaw funkcjonowania tego portalu. Jest opcja edytuj(widac nie wiesz)... nie musisz pisac kilku wiadomosci:) wiec po informatyce to ty nie jestes... moze po prawie na kulu(choc zaczynam watpic ze podstawowke masz za soba)... Jeszcze raz napisze STALKUJESZ ludzi i co pozwiesz mnie?:) nie... bo to robisz:) Mnie cos uderzylo? tak twoja pustka w glowie:) Dla ciebie moge byc i zerem jak dla innych osob mi obcych:) rownie dobrze
@Sylvie: aaa ok,nie widziałam tego jak i nie czytałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
hmmm zdecydowanie z przymrużeniem oka traktować jej ,,auto reklamę''
choćby za te słowa,,jestem pozytywnie nastawiona do życia ,kocham się uśmiechać ''
no cóż oglądając ją w programie nie widziałam bardziej marudnej,najbardziej i wiecznie naburmuszonej osoby niż Magda,która swoim protekcjonalnym głosem jak i intonacją mogła na starcie wkurzać,
uśmiech jak co łapała ,,okazjonalnie'' no