Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki, Drogie Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po 10 latach i 5 miesiącach pora usunąć konto. Cieszę się, że od 31 lipca 2012 roku, od godziny 23:12 mogłam wspólnie z Wami tworzyć niesamowitą społeczność, która niestety kurczyła się powolutku z roku na rok. Pamiętam pierwsze lata na wykopie (nie pamiętam jednak, czy miałam wtedy inne konto czy byłam zwykłym użytkownikiem), kiedy z przyjemnością przeglądałam główną. Ileż ciekawych rzeczy można się było stamtąd dowiedzieć () ileż cudownych afer obserwować.. Na szczęście poza główną wykopu mamy jeszcze Mirko. To tutaj poznałam wiele wspaniałych osób, którym chciałabym podziękować. W szczególności kilku (kolejność przypadkowa): @FRIX1988 (którego już na Wykopie niestety od niedawna z nami nie ma), @Getmano, @George_Stark, @szokiniedowierzanie, @januzi - z którymi ostatnio miałam największy kontakt.

Uczestniczyłam tutaj w wielu wspaniałych akcjach, m.in. w naszym fantastycznym #bookmeter, ale także w #wykopaka - choć już kilka lat temu (dziękuję za wspaniałą organizację @wykoPAKA przez te wszystkie lata). Ba, wygrałam nawet kiedyś na Wykopie bilet do kina (na film Żywie Biełaruś - widzę, że jest teraz na Netflixie, który przy okazji polecam) i kostkę Wykopu, którą mam do dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) na dowód dołączam zdjęcie.

Tak, z Wykopem mam wiele dobrych wspomnień.. Ale najwyższy czas już iść dalej.

Pamiętajcie, świat jest mały, ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pobierz kizimajaro - Drogie Mirki, Drogie Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po 10 latach i 5 miesiącac...
źródło: comment_16734537555AeCKEW2Iu01xqtI4XCm92.jpg
  • 7
śmiesznie jak tak wykopki usuwają konta po tych 10 latach licząc na jakieś wielkie poruszenie, a nikt nie nawet nie czyta posta, bo kogo to obchodzi.


@m0rdeczka: Mnie to bawi usuwanie konta przez jakieś inby czy czysto pod kątem ideologicznym