Wpis z mikrobloga

Ostatnio zaczynam się rozglądać za ofertami pracy. Mam 3 lata doświadczenia komercyjnego jako UX, ale uważam się raczej na mocnego juniora niż mida/seniora, bo pracuję w jednej firmie cały czas, gdzie nie zawsze wszystko leci zgodnie ze sztuką delikatnie mówiąc.
No i muszę powiedzieć, że z ofertami jest dramat ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zupełnie brak ofert dla kogoś jak ja. Wszystko na seniorów/mocnych midów albo samodzielne stanowiska, gdzie ja chciałbym rozwijać się w większym zespole - nawet kosztem mniejszej kasy.
#ux #it
  • 7
@opinel: nie wiem czy istnieja firmy poza paroma przypadkami gdzie wszystko jest totalnie ze sztuka ( ͡° ͜ʖ ͡°), a tak poza tym czasem PEŁNY PEŁNY proces to trochę jak z używaniem armaty do zatłuczenia komara, takie mam wrażenie jak patrzę na niektóre pomysły.

Ja na przykład teraz bym wolał w drugą stronę pójśc -> stanowisko gdzie jest większa odpowiedzialność i mniejszy zespół bo podejmowanie DROBNYCH decyzji
@md5sum: Mało robiłem podręcznikowych systemów, gdzie faktycznie przeprowadzane było discovery, idealizacja etc. Raczej leci na zasadzie zbieranie wymagań -> makiety na zasadzie dobrych praktyk i potem przejmuje UI. Czasem rozwijałem na własną rękę jakościówkę (wywiady, testy) ale nie czuję się na tyle żeby na mida wskakiwać.