Wpis z mikrobloga

mam jutro szczęście jechac do cetrum medycznego GUM, przeglądam se to na mapie i nachodzi mnie takie pytanie, mianowicie gdzie tam sie do #!$%@? parkuje? xD jest tam jakis wiekszy parking czy tylko jakies zatoczki na dwa wozy i wszystko na ulicy? xD
#gdansk
  • 8
@WaranKojtyla: jak tam bywałem oo kilka godzin dziennie przez 3 miesiące to musiałem znaleźć alternatywę.

Wtedy budowali ostatni gmach, a po nim mieli budować parking piętrowy. Wątpię, że ukończyli. Więc pozostaje szukać w środku i gdzieś się wkleić.
@WaranKojtyla: Jak mam tam jechać to zaczynam od tego wjazdu od strony Cygańskiej Góry i wpadając na Smoluchowskiego już szukam miejsca po bokach. Raz na jakiś czas się coś trafi, jak nie to niestety ale najbliższa szansa przeważnie trafia się dopiero na Trakcie Konnym. Chyba, że poza godzinami 'biurowymi' będziesz jechał to wtedy i przy samym wjeździe idzie miejsce znaleźć.
@WaranKojtyla raz jak tam byłem to na tym błotnistym parkingu dziadki się szarpały i walczyły o to kto pierwszy zobaczył wolne miejsce ( ͡º ͜ʖ͡º) także powodzenia kumplu