Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@teperkov: dla analogowego feelingu wciskania możesz przez adapter 8bitdo podłączyć np pad od Xboxa, ale gry nie będą regowaly analogowo jeśli onto Ci chodzi
@teperkov: ogólnie jeśli chcesz się ścigać na Switchu to daj sobie spokój. Nintendo jest na etapie przycisków 0-1, więc wszystkie wyścigówki to dramat. Chyba, że mowa o Mario Kart, które średnio rozgarnięty szympans ogarnie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yeloneck: przyciski owszem są zero jedynkowe ale to nie czyni wyścigówek niegrywalnymi, z grubsza gra się tak samo jak na klawiaturze #!$%@?ąc przyciski, nie jedną wyścigówkę się tak ukończyło za dzieciaka na PC więc da się tak grać. Mario Kart jest prosty tak długo jak długo sam jeździsz kiepsko, w wyścigach online z osobami z odpowiednim skillem jest bardzo trudno wygrać a nawet ukończyć wyścig w czasie.
Switch ma za to
nie jedną wyścigówkę się tak ukończyło za dzieciaka na PC więc da się tak grać.


@woda_saguaro: kiedyś też się dało przemieszczać konno, ale czy sam bym chciał taki transport? Raczej średnio. Mario Kart to akurat dowcip, bo to ciężko nazwać samochodówką, bo to czy wygrasz, lub nie - w głównej mierze zależy od broni, które wylosujesz, lub wylosują przeciwnicy.
@woda_saguaro: Wydajność nie jest dla mnie żadnym problemem, dopóki model jazdy mi pasuje - gdy się da odpalam tryb wydajności, np w grid, wyłączam blur w wrc9, a NFS jakoś tak wystarczająco dla mnie wyglada, jak na kieszonsolke.