Wpis z mikrobloga

#gry #masseffect

Czołem, garam sobie poraz kolejny w trylogie ale poraz pierwszy w Legendary Edyszyn. Zbliżam się do dwójki więc mam sprawę z nią związaną.

Chciałbym dla odmiany odblokować Legiona ale w taki sposób aby później rozegrać z nim jak najwięcej misji. Haczyk tkwi w tym że jednak szkoda mi porwanej załogi. Jak rozumiem najlepszy na moje bolączki będzie mod. Czego lepiej szukać?

Moda na jakieś zatrzymanie/opóźnienie porwania czy może raczej na sztuczne wczesne odblokowanie postaci. Jedyne co mnie przy tym interesuje to abym mógł bez problemów przeskoczyć z zapisem gry do trójki.
  • 4
  • Odpowiedz
@isea: Chyba nie ma takiego moda na opóźnienie porwania. Chyba trzeba będzie dodać go ręcznie przez Gibbed save editor. Nie powinieneś mieć problemów z przenoszeniem danych do LE3
  • Odpowiedz
@uwuX: udało mi się znaleźć coś takiego jak Trigger button mod który sprawia że wszystkie specjalne eventy w dwójce wyzwala się ręcznie. Można więc niby przyspieszyć np krążownik zbieraczy i wrak Reapera a później nie uruchamiać porwania tak długo jak się chcę.

Jeśli będzie działać jak opisuje to autor to znalazłem to czego szukałem.
  • Odpowiedz