Wpis z mikrobloga

Napisz że to Rosjanie to będziesz miał 200 plusów


@Koniasz: Dziwne co ?
Widzisz wiadomość czy film z zajścia "Warszawa atak nożownika na przedszkole nie żyje opiekun i trójka dzieci" cieszysz się?
Bo ja nie, ale widząc film "Warszawa atak nożownika na przedszkole, opiekun zabił napastnika, jest lekko ranny" już tak.
  • Odpowiedz
Rosjanie mordują medyków, chcesz o nich coś dobrego usłyszeć? Na jakiej to niby podstawie jak całą tę wojnę udowadniajaz ze ten kraj zasługuje tylko na zaoranie.


@Art_of_War: Fajny fikołek. Bo Ukraina nie zrzucała granatów na Rosjan którzy byli na noszach. Albo byli ewakuowani z pola walki. Wtedy to było śmieszne dronowanie mobików. Teraz to oburzenie xD
Wykopowa bańka jest zabawna. Jakiś czas temu wrzuciłem nagranie jak to Rosjanie jechali na odkrytej
  • Odpowiedz
Bo Ukraina nie zrzucała granatów na Rosjan którzy byli na noszach. Albo byli ewakuowani z pola walki.


@Koniasz: czy ci, którzy ewakuowali rannych byli uzbrojeni? W coś więcej niż pistolety do obrony osobistej? Bo jeśli tak, to nie podlegają ochronie na polu walki - tak to działa. Za to jeśli uzbrojeni nie byli i w dodatku mieli odpowiednie oznaczenia służby medycznej, to atak na nich to zbrodnia wojenna. Więc to była
  • Odpowiedz
Ukraina nie zrzucała granatów na Rosjan którzy byli na noszach. Albo byli ewakuowani z pola walki. Wtedy to było śmieszne dronowanie mobików. Teraz to oburzenie xD


@Koniasz a ci biedni rosjanie to skąd się wzięli na Ukrainie? W celach turystycznych przyjechali?
Mogliby #!$%@?ć do siebie, to by nie dostawali bombami
  • Odpowiedz
#!$%@? akcja ...

zastanawia mnie czemu nie widać wybuchu po zrzuceniu pierwszej bombki.
Druga trafiła w grupę żołnierzy, po pierwszej nie widać śladu. Poleciała w okolice transportera, ale nie widać wybuchu.
  • Odpowiedz
Wtedy to było śmieszne dronowanie mobików.


@Koniasz: Bo zbrodniach w Buczy i Izium, tak śmierć ruskich trepów jest dla mnie przyjemna do oglądania.
Śmierć dzielnych ukraińskich żołnierzy broniących ojczyzny przed dziczą z kolei jest tragedią.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Koniasz: a wiesz, że dokładnie o tym pomyślałem - "gdyby to byli ruscy, to by było fajne nagranie". a tak przy każdym wachnięciu podczepionego granatu w kadrze się bałem, czy akurat teraz nie spadnie.
I nie, nie widzę tu żadnej hipokryzji, ani sprzeczności - kibicuje ofiarom, życzę najgorszego agresorom - as simple as that.
  • Odpowiedz
Hmm obrona swoich obywateli i denazyfikacja Ukrainy? Mało masz przykładów ilu tam jest nazistów?


@PoIand: I cyk, już tego komentarza nie usuniesz.

Swoją drogą - fajne źródło, 8-letnie znalezisko prowadzące do kresy.pl ;)

PS: o jednym kolorze we fladze zapomniałeś.
  • Odpowiedz