Wpis z mikrobloga

Napisz że to Rosjanie to będziesz miał 200 plusów


@Koniasz: Dziwne co ?
Widzisz wiadomość czy film z zajścia "Warszawa atak nożownika na przedszkole nie żyje opiekun i trójka dzieci" cieszysz się?
Bo ja nie, ale widząc film "Warszawa atak nożownika na przedszkole, opiekun zabił napastnika, jest lekko ranny" już tak.
Rosjanie mordują medyków, chcesz o nich coś dobrego usłyszeć? Na jakiej to niby podstawie jak całą tę wojnę udowadniajaz ze ten kraj zasługuje tylko na zaoranie.


@Art_of_War: Fajny fikołek. Bo Ukraina nie zrzucała granatów na Rosjan którzy byli na noszach. Albo byli ewakuowani z pola walki. Wtedy to było śmieszne dronowanie mobików. Teraz to oburzenie xD
Wykopowa bańka jest zabawna. Jakiś czas temu wrzuciłem nagranie jak to Rosjanie jechali na odkrytej
Bo Ukraina nie zrzucała granatów na Rosjan którzy byli na noszach. Albo byli ewakuowani z pola walki.


@Koniasz: czy ci, którzy ewakuowali rannych byli uzbrojeni? W coś więcej niż pistolety do obrony osobistej? Bo jeśli tak, to nie podlegają ochronie na polu walki - tak to działa. Za to jeśli uzbrojeni nie byli i w dodatku mieli odpowiednie oznaczenia służby medycznej, to atak na nich to zbrodnia wojenna. Więc to była
Ukraina nie zrzucała granatów na Rosjan którzy byli na noszach. Albo byli ewakuowani z pola walki. Wtedy to było śmieszne dronowanie mobików. Teraz to oburzenie xD


@Koniasz a ci biedni rosjanie to skąd się wzięli na Ukrainie? W celach turystycznych przyjechali?
Mogliby #!$%@?ć do siebie, to by nie dostawali bombami
#!$%@? akcja ...

zastanawia mnie czemu nie widać wybuchu po zrzuceniu pierwszej bombki.
Druga trafiła w grupę żołnierzy, po pierwszej nie widać śladu. Poleciała w okolice transportera, ale nie widać wybuchu.
Wtedy to było śmieszne dronowanie mobików.


@Koniasz: Bo zbrodniach w Buczy i Izium, tak śmierć ruskich trepów jest dla mnie przyjemna do oglądania.
Śmierć dzielnych ukraińskich żołnierzy broniących ojczyzny przed dziczą z kolei jest tragedią.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Koniasz: a wiesz, że dokładnie o tym pomyślałem - "gdyby to byli ruscy, to by było fajne nagranie". a tak przy każdym wachnięciu podczepionego granatu w kadrze się bałem, czy akurat teraz nie spadnie.
I nie, nie widzę tu żadnej hipokryzji, ani sprzeczności - kibicuje ofiarom, życzę najgorszego agresorom - as simple as that.
Hmm obrona swoich obywateli i denazyfikacja Ukrainy? Mało masz przykładów ilu tam jest nazistów?


@PoIand: I cyk, już tego komentarza nie usuniesz.

Swoją drogą - fajne źródło, 8-letnie znalezisko prowadzące do kresy.pl ;)

PS: o jednym kolorze we fladze zapomniałeś.