Wpis z mikrobloga

@mariuszk3: 100zl.za sniadanie za 15 zł to marża jak na Orlenie. A tak serio to ceny mocno #!$%@?ło, jeszcze rok temu było za łebka 30zl z kawą i jedzenie w opór na śniadanie na mieście
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@markar17: @Alinous jedno to śniadanie po góralsku, kiełbaski białe, obwarzanek, jajko sadzone, gzik, serek wędzony i jakieś warzywa, a drugie to jakieś Francuskie, kawał chałki z sosem z pora, jajkiem, a w koło sos śmietanowy z grzybów i orzechów, oba bardzo dobre
@bartez_94: kwestia gustu, mi osobiście podobał się sposób podania
@paruwczak: no niestety ceny są obecnie chore, ale ciężko jest coś znaleźć teraz w dobrej cenie, parę lat
  • Odpowiedz
@mariuszk3: Ja polecam Poranki też pyszne śniadania.
Jak ktoś lubi wege to Ranny Ptaszek, tylko do kawy ze zbożowym mlekiem cieżko sie przyzwyczaic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzana: byłem w Porankach mega miejsce! Do Rannego Ptaszka chodziłem jak nie było jeszcze vege, wtedy wydawało mi się tam mega drogo, teraz chciałbym takich cen xd
  • Odpowiedz
@mariuszk3: To jak stały bywalec jesteś to podziel się gdzie jeszcze warto na śniadanie pójść. Ostatnio z żoną cieżko nam wyjść wieczorem na randkę, to chodzimy na śniadania jak dzieci pójdą do szkoły/przedszkola
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dzana: też zawsze jakoś wolimy z rana na weekendzie na śniadanko skoczyć :) Handelek jest spoko miejscem, nie mają już zestawów jak wcześniej, ale ich pasty to sztos, biblioteka testo bar, szalej cafe, kantyna zablocie, parkowa, Nova resto bar, bazar bistro, międzymiastowa teraz mają dwie lokalizację, pierwsze piętro, Hamsa - tam jesz ile chcesz jak w kolanku, hummus amamamusi, moment resto bar. W każdym bylem, ale w niektórych dawno temu, więc
  • Odpowiedz