Wpis z mikrobloga

To fragment filmu „Egzorcyzmy polskie”, który będzie miał premierę 14.01.2023. Z tej okazji będę przez najbliższy tydzień publikować na mikroblogu ciekawostki z egzorcystycznego świata, które udało mi się ustalić podczas prac nad filmem. Zapraszam na tag #egzorcyzmypolskie

Link do znaleziska, gdyby ktoś chciał wykopać pastę Blend-a-med na główną:
https://www.wykop.pl/link/6972481/powazne-zagrozenie-w-twojej-lazience/
pkostowski - To fragment filmu „Egzorcyzmy polskie”, który będzie miał premierę 14.01...
  • 17
@pkostowski: O CH*J XD Znam tę historię o paście bardzo dobrze, słyszałem tę wypowiedź na żywo i nawet bardzo możliwe że od tego samego gościa. Raz na oazie w której uczestniczyłem było spotkanie z egzorcystą. I właśnie też taki starszy, podobny. I opowiadał o blend a med (nie chciał wymówić tej nazwy nawet xD) że to szatan zatubkowany tkwi w tej paście i właśnie o tym satanistycznym logo też opowiadał. I
@pkostowski: u mnie kiedys do szkoly zaprosili ksiedza egzorcyste i ten przyglup tlumaczyl ze jakiegos chlopaka demon opeltal bo sluchal iron maiden...
Teraz tak mysle ze Bruce Dickinson to po polsku Brunon #!$%@? wiec na bank z ciortem sie bratal...