Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#paranormalne
Dziwna rzecz się właśnie wydarzyła mianowicie zamówiłem sobie kiedyś tarcze do szlifierki, nie dlatego że potrzebowałem ale bardziej dlatego że były na promocji, przyszły w tekturowej kopercie, pamiętam że zaglądałem do środka i moja żona mówi że też, zresztą ona od razu paczki otwiera jak przychodzą.

Wczoraj kupiłem sobie meliske i dziś rano chciałem zaparzyć, no i szukam po wszystkich szafkach, patrzę co to za koperta stoi z boku pionowo i jakim cudem nie jest nawet otwarta, a to właśnie te tarcze były. Jestem przekonany że jedno z nas już wcześniej ja otwierało a ja na pewno zajrzałem już do środka.
A meliska była na środku blatu tylko nie w oryginalnym opakowaniu a przesypana już do słoiczka.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 8
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@teluch: zapewne tak, najwidoczniej musiałem tej paczki nie otworzyć ani ja ani żona, co mnie dziwi bo raz że ona wszystko otwiera a dwa że te tarcze nie mają w środku okręgu tylko takie ząbki niby zapobiegające zapiekaniu, pierwszy raz takie mam i jak przyszły to chciałbym od razu zobaczyć, dotknąć.
Jest też opcja że przez jakiś błąd ta paczka przyszłaby drugi raz ale szukałem i pierwszej nie ma.
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni:
Pobierz a.....x - @teluch: zapewne tak, najwidoczniej musiałem tej paczki nie otworzyć ani ja...
źródło: comment_1672989694QAPmu3wZtjdk0nsfo0xLFy.jpg
@adik3x: Ja kiedyś w drodze ze szkoły zgubiłem plecak. Wróciłem do domu i go nie było. Później się znalazł pod płotem u sąsiada. Dodam tylko że się nie zatrzymywałem, nie wiązałem butów itp. Jak do tego doszło - nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)