Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Pochwalić się muszę, bo się uduszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wzięłam udział w rozdajo książek za 300 zł, a ostatecznie... Gratisów było co nie miara. Ostatecznie podwoiliśmy kwotę rozdajo i to z nawiązką.
Wybrałam proste pozycję, reportaże, coś do pichcenia, trochę polityki, a @metuasz tak się rozkręcił, że nie wiedziałam kiedy skończy. Dołożył do wszystkiego antologię polskiego reportażu, która wybrał sam, pięknie wydaną i na pewno arcyciekawą! Potem spytał, czy może nie gram w jakieś gry planszowe? Napisałam, że chciałabym mieć neuroshimę, ALBO catan i dostałam OBYDWIE GRY! @metuasz zachował się więc jak najlepszy Święty Mikołaj, ja w zamian walnęłam małą cegiełkę do zrzutki, którą mirek wspiera (juz zakończonej, więc nie podrzucam linka). Może to tajemnica, ale mirek jest też Świętym Mikołajem dla wielu zbiórek (wobec zasady, że pieniędzy do grobu nie weźmie), więc liczę, że w kolejnym rozdajo zareklamuje wam jakąś zrzutkę i również pomożecie.
Myślę, że mirek zgodzi się też ze mną, że jeśli kiedyś wygracie u niego rozdajo, to nie korzystajcie z usług sklepu Gandalf. Mieliśmy chwalić się tym co dostałam jeszcze przed nowym rokiem, a tu klops! Na dodatek nie mają opcji paczkomatu i to w 2022 roku (a nawet w 2023 roku). Wpis jest zatem reklamą dla rozdajo @metuasz i antyreklamą dla sklepu Gandalf.
Ach cóż to było za piękne rozdajo.
banjo - Pochwalić się muszę, bo się uduszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wzięłam udział w rozdajo książ...

źródło: comment_1672933943AsXoF633BaZ6D5zUN6qKIV.jpg

Pobierz