Wpis z mikrobloga

Wróciłem właśnie z kina (3D) i powiem szczerze, że mnie ten film totalnie wymęczył. Wizualnie wygląda to jak jakiś demo pokaz możliwości obróbki graficznej na targach komputerowych. Jeśli chodzi o wszystko co nie jest zawiązane z samym obrazem to film ten reprezentuje poziom totalnej kupy. Fabuła, postacie, historia, dialogi wszystko to jest totalnie kiepskie. Warto iść do kina bo prócz tych „efektów” wizualnych ten film nie ma absolutnie nic więcej do zaoferowania a obejrzany na ekranie chociażby laptopa straci totalnie wszystko. Super film 3/10, choć ja nie wiem, czy w ogóle można nazwać to filmem.

#avatar
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnalnyNiszczyciel: oglądałem w IMAX i cieszyłem się każdą minutą tego filmu, szczególnie tymi scenami z wodą i pod wodą
Chyba najlepszy film pod tym względem jaki obejrzałem.
Ale zgadzam się że oglądany na laptopie czy telewizorze nie będzie miał totalnie sensu i będzie się strasznie dłużył
@AnalnyNiszczyciel fajny nick ( ͡º ͜ʖ͡º)

Avatar > Avatar 2

pod każdym względem poza wizualnym. A dwójka jakaś taka nijaka. Niby za długa, a niby za krótka. A to dlatego, że są wątki, które kończą się chwilę po rozpoczęciu. Można by je było rozwinąć jakoś, albo wyciąć. A one tylko są ¯_(ツ)_/¯